F-104 Starfighter ITALERI 1:72

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

Simpaticna maketica,fino se sklapa, ne previse detaljna ali svakako interesantna za rad,klasican Italeri  :) ,farbano hambrol bojama!












komoras

Odlično odradjeno! I da pohvalim i odabir tematike  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Jovac


Oklop123

Nije bas moja kategorija
Ali je ono
Extra

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

"Strah i trepet" Migova ;D
ali je odlično urađen!
Jedina stvarčica koja mi zapinje za oko je malko prazan cockpit. Npr. da si malo doradio i istaknuo sedalo.

Josip


Sneni

Bez obzira što je proglašen za najbeskorisniji avion vijetnamskog rata, odlično mu stoji ova SEA šema :super
Jako mi se sviđa rad, bravo. Sjećam se da sam na NG kupu odustao od kupovine baš te makete, jer sam mislio da je dosta loša, sad vidim da nisam bio u pravu  ;D
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka


FLY BY WIRE

Pre svega hvala puno svima!

Josipe u pravu si za kokpit koji je OOB kao i cjela maketa ako izuzmemo rivetiranje  ;)

Sneni znas kako Sojic kaze "NEMORATE VI, IMA KO OCE" Uzgred sta se zalis uzeo su revella u 144  ;) :D

boom.boom

Cista 10ka za izvedbu i temu :mjetal!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

djos & filip

Sjajna 104-ka i ujedno must to have verzija (kamuflaza).
Zamolio bih te za info koje si tacno HU boje koristio, jer posle ovoga definitivno moram da odradim jednu u ovoj verziji a cini mi se da si pogodio boje 100%
Hvala unapred i pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

boom.boom

Boje su ti standardne za SEA kamuflazu.... HU116 (fs34079), HU117 (fs34102), HU118 (30219) i HU28 (36622). I sto je najjace ove nijanse su nenormalno primenjive za gro drugih perioda i avijacija!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

flanker

Stvarno lepo urađeno mada mu više leži srebrna varijanta, čisto pitanje ukusa...
Jedino mislim da je siva trebalo da bude mnogo svetlija, svetlija i od Light Ghost Gray
http://i42.tinypic.com/2iqn47m.jpg
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

FLY BY WIRE

Potpuno si u pravu siva je trebala biti daleko svijetlija ,a sto se tice ukusa hehe,men je lepsa ova kamo sema  :super