A-4E/F Skyhawk 1/72 Italeri

Previous topic - Next topic

Jovac

Pozdrav drugari. Ovu maketu sam dobio na poklon od mog druga Profe (HVALA), pa rekoh da je odradim. Svima je dobro poznata , rađena je kao čisti OOB. Odlučio sam se da je radim pedantnu i čistu , jer sam na mnogim fotkama baš ovog aparata video da je u perfektnom stanju. Boje Model Master i Humbrol. Evo slika pa pogledajte. Meni se dopada kako izgleda na polici.

                               

                               

                               

                               

                             

                             

                             

                             

                             

djos & filip

Lepo uradjeno.
Ima mesta za poboljsanja ali kao sto si rekao za policu sasvim lep.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

zolle

Stari dobri Zabar, steta samo  sto je u pozitivu  :jok  Svejedno si ga lepo skockao, klasik medju jet-ovima, vremenski pozicioniran tamo gde mu je mesto - Vietnam, naravno   :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

relja

Ma odličan.
I ja, već duže vreme, završavam istog ovog, i sviđa mi se kako si ga završio.
(Italerijevo uputstvo za dekale je - skandalozno)
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Jovac

Quote from: relja on 19-09-2016, 22:29:31
Ma odličan.
I ja, već duže vreme, završavam istog ovog, i sviđa mi se kako si ga završio.
(Italerijevo uputstvo za dekale je - skandalozno)

Koje uputstvo , lepio sam dekale sa fotki sa neta.

relja

Pa na to i mislim... a i dekali ševrona za rep su lagani šok koji nisam očekivao (sve je ipak ispalo ok).

Ovo je jedna od onih maketa koju bih rado ponovo kupio i sklopio, sad kad joj znam sve skrivene mane.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Jovac

Quote from: relja on 19-09-2016, 22:50:47
Pa na to i mislim... a i dekali ševrona za rep su lagani šok koji nisam očekivao (sve je ipak ispalo ok).

Ovo je jedna od onih maketa koju bih rado ponovo kupio i sklopio, sad kad joj znam sve skrivene mane.

Imam ja i onu kutiju (ESCI) sa Izraelskim i on će brzo na red.

zobo