P-47D Thunderbolt Elieen, Academy 1/72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Moja izvedba ove vec uveliko poznate makete i verzije....ne bas toliko uspesna ali sam generalno zadovoljan sa rezultatom na kraju.
Boje Tamiya, ostarivanje uljane boje, lak gunze, doradjna kabina, nisan, pojasevi, skracene noge stajnog trapa. Oznake na kapotazu su mi popucale pa sam ih sljustio i rucno iscrtao i ofarbao crno bela polja. Na zalost zbog nestrpljivosti, ostala su razgranicenja od maskirne trake, moglo je to bolje...ali .....
Da ne tupim vise slike...i nadam se da vam se svidja ova zivotinja :). Kritike i komentari kao i uvek dobrodosli.
Pozdrav svima

             





Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Uopšte nije loše ispalo šahovsko polje na kapotažu!
Ja iskreno ne vidim nešto što bi mi ukazalo na to da nije dekal.

Bravo za strpljenje - isplatilo se ;)

Jedino ne mogu da procenim sa slika koju si boju stavio odozdo?

mos

Odlican!!!  Pored sve muke dobro je uradjen! :super

Pedja

Лепо урађено, чипинг за сваку похвалу.

Lykos


milan78

Ne vidim gresku na checkers board semi super si se snasao.Kao i sa ostatkom dekala koji su jelte uzas svakog maketara.Lep rad zaista.
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


Janjic

凸(¬‿¬)凸

djos & filip

Hvala svima.
Nije takmicarska maketa ali sam stvarno uzivao u radu. Moglo je bolje.......
Sto se tice donje boje koristio sam Tamia XF-21 sky ali je na slikama ispala cudna boja u odnosu na plavu pozadinu. Na zalost aparat mi je dresh...pa su i slike malo sto se tice boja....priblizne i svaka daje drugi tonalitet.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......