Su-25, Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Janjic

Hvala Dragane  :D

Ma ofarbao ga, pa nije ispalo baš lijepo. Pa dok sam se nakanio da skinem boju. Evo ga sad, kakav je takav je, meni će biti dobar  ;)
凸(¬‿¬)凸

Janjic

Šema urađena, ali nisam baš zadovoljan izborom boja (mada su uživo "mirnije")





Naravno, ima još posla i farbanja.

Pozdrav drugari.
Mladen.
凸(¬‿¬)凸

miloskontra

dobro izgleda ,zar donji deo netreba da bude plave boje?

Janjic

Hvala :)
Ja sam pratio Zvezdinu sastavnicu, a tamo je navedena MM 1741 Dark Ghost Gray za donju stranu. Iskren da budem, ja sam skroz slab na ovoj modernijoj avijaciji. Vjerovatno će se javiti neko ko više zna ;)
Pozdrav drug :)
凸(¬‿¬)凸

milan78

I bre druze s tolikim iskustvom znas da sa rezervom se uzima sastavnica.Pogledas slike pa onda ovo.Svidja mi se sema znajuci tebe ti ces to jos da se igras.Donja strana odgovara npr.humbrol 65 kao i mm authentic cini mi se ima russian underside blue(ili slicno)....sand kolor malo vise oker zuto nego ova bleda.E sad ako i ostavis ovako ne sumnjam u krajnji rezultat.Jer pravis za sebe i svoje uzivanje prvenstveno.
Instagram-Peacockscaleworx

Pedja

Verovatno može da bude u redu,jedino ta svetlo braon malo odskače. Medjutim na svim slikama koje sam video ovi avioni su toliko istrošeni da im sve boje probijaju, tako da mislim da do kraja može da ispadne ok.

Janjic

Ljudi hvala na javljanju i pomoći  :cheers
Imate pravo glede sastavnica, treba malo više da se informiše  :)
Nema veze, neka ga ovako. Da budem iskren, malo mi je mrsko da ga opet farbam. Radiću mu prljanje i ostale stvari, pa će valjda da liči na nešto ;)

Pozdrav svima :)
凸(¬‿¬)凸

mrgud

#22
jedna od mojih omiljenih masina i veoma mi se svidja kako je ispao. a sad boje, sto kazu stranci " sky is the limit " ako pogledas slike. nisam video slike masine koju konkretno radis, ali ima ih dosta sa sivim stomacima i ovim anemicnim bojama odozgo, narochito ako gledas varijante iz sirije.

dragan_mig31

Dobro je farbanje.Ovo odozdo je ovako na malo novijim avionima nego ovaj tvoj.Oni imaju neke jako svetlo sive i to ne svi.Avioni iz afganistana su svetlo plavi.E sad opet to nemozemo sa 100% sigurnoscu da tvrdimo tako da ja bi ti preporucio da uradis neki blagi filter sa svetlo plavom i da dobijes efekt istrosenosti boje :)

zobo

Gledao sam slike na netu i ima ih sa svetlo sivo-plavim i sa svetlo plavim.Izgleda su farbali ako su imali boje.Narocito ove masine iz Avganistana.Tako da nisi omasio,sigurno.Maketa je ispala odlicno :super

Janjic

Ljudi hvala vam na pisanju  :cheers

I ja sam razmišljao o filteru, pa ga možda i odradim ;)

Kakav god bilo na kraju, biće dobar za police  :super

Pozdrav svima i hvala vam još jednom  :)
凸(¬‿¬)凸

Janjic

凸(¬‿¬)凸


Janjic

凸(¬‿¬)凸

zobo

Lepo je ovo ispalo.Još malo pa gotovo. :super :super :super