Convair B 58 Hustler Rapid Rabbit, Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

aircobra

Pozdrav svima...Evo posle tacno godinu dana sam uspeo da uradim ovo cudoviste...Ispao je kako je ispao...Robusna maketa sa 18 tockica,losim poklopcima stajnih trapova,sa dosta dekala koji prilice vise 1/48 razmeri.Imao sam dosta silveringa ispod dekala bez obzira na dekalfix i tretiranje povrsine.Muke zive sam imao u vezi NO-STEP dekala pa sam ih sekao na vise delova da bih ih zalepio.Vetrobran mi se malo zamaglio-zbog cega nemam pojma.Koristio sam drvofix za maskiranje a ovo mi se desilo prvi put da se zamagli.Farbano humbrol mat aluminium a motori kombinacija revell brown i steel-a.Inace ovaj avion se srusio ali su svi clanovi posade preziveli, ranih 60 ih godina...













gille

Svaka čast i na odabiru teme i na majstoriji. Vrlo interesantan avion, pravo osveženje.

Tomcat

Pravi raritet, svidja mi se, odlican je, uprkos staklicu
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Janjic

Bez obzira na probleme maketa izgleda super  :)
Bravo :D
凸(¬‿¬)凸

anki

Svaka cast za izbor i izvedbu. Nije moja tema ali volim ovakve retkosti. Bravo!

AcaDinic


milan78

Jako lepo!Lep rad.Koliko bocica silver si potrosio :lol?
Instagram-Peacockscaleworx

aircobra

Pola bocice je pojeo...Hvala na komentarima svima! ;)

flanker

Sve ok samo mislim da nije trebalo da ga matiraš.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

aircobra

#9
Oni sto su po muzejima su upolirani i sjajni a oni napolju-olupine su mat.Dosta toga na ovoj meketi bi moglo da se doradi ali moje mogucnosti su prikazane...Svakako da boja nije realna.Mozda i predjem gloss ili polugloss lakom,ali mi je dosadio vise da ga radim ;D

djos & filip

Super je ispao NMF. Veoma interesantan avion koji se ne vidja bas cesto.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......