1:72 Italeri Mirage 2000 EGM

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Italerijeva maketa.Preradjena kabina a dodan i resinski mk-10.Nove antene pitocev,prerezani su deo panele.Dodao sam i ponesto nitne.Dekali su icarus decals.















Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

slavco 83


Зоран 1962

Standardno dobro uradjena maketa :cheers

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Lep rad.
Koliko god kritikovali ovu maketu meni je ovaj italeri lep miraz.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

AcaDinic


Jovac



zivorad

Odličan Dragane , za moj ukus preduboki paneli ali i pored toga ODLIČAN  :bravo :bravo :bravo

matilda

Ovo za panele stoji... ali da je lepo uradjen i to stoji.
A i da je italeri lep miraz i to stoji.
Svidja mi se kako si rezervoar ofarbao, sta si koristio za to?

Stevan

Oklop123

Ja mislim da je ovo savrseno
Bez komenta
Dragane
Jel vi to radite za sebe ili po porudzbini?
Jovan

Goran A.

Uhvatio si mu stimung samo da je jos panelizacija bar malo slabija na gornjem delu. Sa donje strane odlican sve kako trebuje .

dragan_mig31

Hvala svima.

@matilda

Tank je ofarban koristeci tamiya chrome silver akril,razredjen mr surfacer 1500 black i malo trake za maskiranja.Uradjen za 5 minuta.Prvo sam naspricao tamiya chrome silver,pa sam zalepio trake gde idu oni prstenovi,pa onda malo nijansiranja sa razredjenog surfacera pa opet preko toga chrom sivler pa onda opet jos malo razredjeni surfacer.lakse nemoze biti :D

@Licanin

maketu sam radio za sebe :) necu je takmiciti nego cisto onako za policu.Stajala mi na stolu vise od 6 meseci i odlucio sam da je zavrsim dok se na drugoj maketi koju trenutno radim susio kit itd..

@AG02

u pravo si totalno.Paneli su na mom mirazu bili ocajni.Presiroki i plitki.Ovo sto sam prerezao pokusao sam da stanjim smirglanjem.Uzivo ne deluje ovoliko da kazem `jako`.Nekako je skladnije.Valjda zbog blica je malo veci kontrast.

Goran A.

Vidi se da je svetlo bilo jako, u stvari samo na trupu su malo jaci, gore na krilima su isto u redu. Svi Mirazi znaju da budu jako musavi na pokretnim delovima.