irački TYPE-69-II,invazija na Kuvajt 2.8.1990,Trumpeter 1/35

Previous topic - Next topic

chemical_ali

Quote from: RILE-NS on 11-09-2007, 19:15:07
O braco Iracani.Zanimljiva vam ova temica.U Irackom arsenalu je stvarno bilo pravih bisera.Napravite i vi koji djerdan.Elem.Ja sam moj Dragonov Scud B namenio za sasvim nesto drugo pa stim u vezi imam visak dekala -Irackih ,ali i delova makete.Ako nekome zatreba voljan sam ih ustupiti.Moj MAZ 543 nosice sistem Rubezh(BROM) u bojama JNA.Predstoji puno rada na dopuni dokumentacije a onda cu prionuti na samogradnju.Sad neznam kako se po Iracki kaze zdravo al' evo ko da sam vam rekao.
na žalost ti irački dekali su totalno pogrešni za scud,a što se tiče iračkih bisera tj njihovih kreacija oklopa he he he ne brini,u pripremi ih imam nekoliko ;D

Gusha

E pa daj prijatelju te nacrte za Al Husein rakete, sa sve oznakama.Ja znam da nisu imali Scud u Zalivskom ratu, ali nemam dimenzije rakete vec samo fotku sa tim kamionom Scania!

chemical_ali

Quote from: Gusha on 11-09-2007, 20:36:38
E pa daj prijatelju te nacrte za Al Husein rakete, sa sve oznakama.Ja znam da nisu imali Scud u Zalivskom ratu, ali nemam dimenzije rakete vec samo fotku sa tim kamionom Scania!
imaš dimenzije negdje po netu,ja sam se izje...ao tražiti prije godinu dana,ne znam napamet dimenzije,imaš i dimenzije i nacrt.čim uspijem ono šta još imam okačit ću ovdje :)