Manwah models

Previous topic - Next topic

Lykos

Sto se tice secenja,po specifikaciji su poluatomatske ti pritiskas a one seku,Ove makaze su namenjene za secenje plasticnih delova za RC modele,tj popravku istih,seku kao katana ali za maketarstvo apsolutno nepotrebne.Mogu da posluze ali su predvidjene za RC hobi.

Goran A.

Za foliju? Bas da pitam drugara Coku da l' mu treba RC alatljika od 10 evrica.

Lykos

#17
Kakvu bre foliju,za secenje plasticnih delova (body parts),debeli stiren RC modela.I nije 10 eura nego 15 funti,sto ti dodje 17 eura.

Goran A.

Foliju za oplatu, mislio sam konkretno na RC avione. Ja bih takvim makazama sekao samo tanki stiren a za debeli samo one sto lice na makaze za lim.

Sandman

Pošto je tema Manwah alat, hajde da se malo vratimo toj temi, otišlo se u daleki off...

Smorko, jel možeš da nam uslikaš te alatke koje si poručio, obzirom da je ovo podforum sa recenzijama, slike su vrlo dobrodošle :)

smorko

Nisam talenat za slikanje, zena mi ni dete ne da da slikam, al evo da probam:




odozgo, Skrajber sa template-om, chisel sa kamenom za ostrenje, 7 turpijica, sestar sekac, riveter sa secivima



Riveter, sve se ovo dobija u paketu, seciva su dostupna i posebno.
There are only 10 types of people in the world, those who understand binary and those who don't.

Sandman

Ovaj riveter ima dva sečiva za isprekidane linije, interesantno moram priznati.
Koliko je doduše lako ostaviti duže linije u plastici pomoću toga? ???

Lykos

Mislim da su ta seciva za perforaciju papira.

zaki

Kada sam pohvalio turpijce mislio sam da se radi o ovima. Koštale su oko 9e na HobbyEasy i vrede svaku paru. Guglujući negde sam pročitao da se radi o profi alatu za izradu nakita.