1:72 zvezda mig-31

Previous topic - Next topic

Dada

To care... svaka cast... jos malo pa i ovaj projekat gotov... Sta je sledece sa steka da leti na prepravku ??? 8) 8) 8)

dragan_mig31

#16
Quote from: Dr Raptor on 04-08-2007, 20:26:15
To care... svaka cast... jos malo pa i ovaj projekat gotov... Sta je sledece sa steka da leti na prepravku ??? 8) 8) 8)



pa mozda mig-15 bis opet ili da uradim skroz nov heller super etendard ili mozda italerije hawk 100 neznam sta ti kazes?

p.s. evo malo slike oko detalja,probao sam da izduv uradim sto bolje mozem i zalepio sam sedista




airbamby

Koju si boju koristio za kokpit?
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Kerber

#18
dobro je ispalo, mada, moram da ti kazem da mi se onako, bez crnih panela vise dopao...Preshading mu je bio sasvim dovoljan...
Ja bih, ali to je opet moje misljenje, umixovao od crne i bele sa malo braon - pastele, i na vrh tanke cetkice prosao po panelima, al' da bude boja svetlo sivobraonkasta..... 8).
Mislim da bi mu mozda legla malo bolje od ovoe crne -malo mi je prejak kontrast....Razmisli i makar probaj tu i tamo.
Pozz

dragan_mig31

pa boja je rucno mesana,neka revell zelena + bela mesas dok ne ti fati oko nijansu :)

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ugovorac

Slazem se sa Banetom sto se tice panela.Stvarno si napravio prejak kontrast.Sto se tice kokpita,Revell je u svojoj maketi Tu-22 dao mesavinu 1/3 365 (patina green) i 2/3 301 (white) i mislim da je to to.

dragan_mig31

Quote from: airsuba on 04-08-2007, 23:27:04
uradi makedonski Hawk 100  ;)


ej bre zasto si mi dao ovakvu ideju,sada ozbiljno razmisljam  >:D >:D ovih dana cu da porabotim nakamuflazu :)

dragan_mig31

Quote from: airsuba on 05-08-2007, 14:43:51
Quote from: dragan_mig31 on 05-08-2007, 13:04:44
Quote from: airsuba on 04-08-2007, 23:27:04
uradi makedonski Hawk 100  ;)


ej bre zasto si mi dao ovakvu ideju,sada ozbiljno razmisljam  >:D >:D ovih dana cu da porabotim nakamuflazu :)

ih, imam ja jos takvih ideja  :D
recimo da uradim ozbiljan upgrade G4 Super Galeba sa delovima sa Hawka 100 (nos, vertikalac, izduvnik, antene) pa da dobijem neki 'pravi' G4M - a ne ove domace mazarije  ;D


hehehe ja ovih dana cu da uradim kamuflazu za hawk 100 pa pusticu na forum :)planiram da je ofarban kao su-25 :)