Tu-22m3 diorama

Previous topic - Next topic

Fredi

 :bravo  :bravo  :bravo ...samo me jeza hvata kad pomislim da ce jednog dana to neko bez i malo postovaja da sutne u kantu uuuuh , svaka cast na strepljenju i istrajnosti , zaista odlicno  :god jedva cekam da ga i uzivo vidim na nekom od takmicenja.  :caooo

®Evolutionary

Quote from: Fredi on 25-10-2018, 22:22:31
:bravo  :bravo  :bravo ...samo me jeza hvata kad pomislim da ce jednog dana to neko bez i malo postovaja da sutne u kantu uuuuh , svaka cast na strepljenju i istrajnosti , zaista odlicno  :god jedva cekam da ga i uzivo vidim na nekom od takmicenja.  :caooo

Hvala Fredi; uf, teska zamisao! Sa druge strane, sve sto radimo i gradimo bice jednog dana prasina, tako da je pitanje vise filozofske prirode.

Ja se iskreno fokusiram na trenutke kada se bavim maketom i uzivam u njima. To mi bas pomaze da zaboravim na egzistencijalne probleme i strelu vremena ... osim u smislu weathering-a... ;)
Pozdrav od Šekija
--------------------

guster

Do sada mi prolaznost zivota nije bila prva asocijacija na maketarstvo, bogami od sada...  :think
Nego, pada mi na pamet sta ce biti sa gomilom stekova kada nas vise ne bude, neki od nas imaju zalihe za tri zivota  :hahaha

boom.boom

Ima ona stara misao koja izaziva jezu u maketara :o, a to je da ce neko prodati nas stek po onoj ceni koju smo prijavili :cry :headbang :lol!
P.S. Za rad nemam reci, cutim i blenem (bukvalno) :-X :o :god!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

®Evolutionary

Quote from: boom.boom on 02-11-2018, 21:38:37
Ima ona stara misao koja izaziva jezu u maketara :o, a to je da ce neko prodati nas stek po onoj ceni koju smo prijavili :cry :headbang :lol!

Prvi postulat hobi-ologije: štek je neodvojivi deo našeg bića; količina novca i vremena utrošenih na njegovo stvaranje je nepovratna, a trend njegove promene uvek veći od nule. Svaki štek tezi svom uvećanju i ubrzava srazmerno fatkoru autosugestije, pomnozenog brojem novih kitova na trzistu. Toliko o nauci! 

Evo, još smo malo blize raspletu ove maketarske avanture... Još malo rada sa detaljima pajlona za rakete, ispravljanja Trumpeterovih glubposti, pa malo ulja na platnu... houću reći plastici, pa onda demaskiranje. Krila su sada na svom mestu, kao i zadnji deo motora. Polako, polako... ima još da se radi...



















Pozdrav od Šekija
--------------------

guster

Kakva zver, svaki detalj izgleda kao na pravom avionu i sad da neko ovo sutne u kantu, morao bi da bude ozbiljno glup i bez duse.  :god


komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Зоран 1962

Nemam reči.Ovo je umetnost :god :god

®Evolutionary

Hvala puno drugar!  :cheers
Sačekajte da ga vidite sa spuštenim zakrilcima i zarotiranim stabilizatorima - tek ce onda da bude "sub-0"  ;) :pilot
Pozdrav od Šekija
--------------------

dragan_mig31

Ovo je ludilo.Svaka cast.

Wishmaster

Nevjerovatan rad. Uzitak za gledanje. Svaka ti cast

Iskreno postovanje kolega!

®Evolutionary

Hvala najlepše! Puno mi znači vaša podrška.
Svima u Zavodu preneo sam pohvale i lepe reči. ;)
Pozdrav od Šekija
--------------------

Dejan68

Malo OT  ;)
SREĆAN ROĐENDAN ŠEKI!!!
Želim ti da što pre završiš ovaj projekat i da vidimo kompletnu priču sa sve vozilima.
Živeli!!!  :cheers

®Evolutionary

Quote from: Dejan68 on 02-01-2019, 00:01:18
Malo OT  ;)
SREĆAN ROĐENDAN ŠEKI!!!
Želim ti da što pre završiš ovaj projekat i da vidimo kompletnu priču sa sve vozilima.
Živeli!!!  :cheers
Hvala puno Dejane! Baš lepo od tebe... :cheers
Ovom prilikom bih da svima čestitam Novu 2019 i pozelim puno uspeha i sreće, kako za maketarskim stolom tako i u zivotu! Sve najbolje.  :bravo

P.S. Uhvatio si me baš u Beogradu, kod familije gde provodim praznike i obilazim društvo... prekosutra se vraćam i onda će i Tu-22 da bude brzo završen. Ostalo je bukvalno da ga postavim na točkove...
Pozdrav od Šekija
--------------------