Vinjetica - Njemacka '42 1:35

Previous topic - Next topic

Wishmaster

Izrada natpisa. Sam sam radio dekale i vidjecemo kako ce ispast sve na kraju :) Bio bi sretniji da sam mogao naci kakve maske za slova u starom fontu i sl al jbg.


Goran A.

Font je u redu, zacudio bi se koliko fontova danas smatramo modernim a u stvari su stari i po stotinak i koju godinu vise.

Wishmaster


Wishmaster


guster

Sta uopste komentarisati, sve je sjajno, a detalji... :super

Goran A.

Gajbe i flase izgledaju perfektno ali mislim da bi drvene, neobojene gajbe bile odgovarajuce. Ovako deluju kao da su plasticne i moderne a toga nije bilo u to vreme.

Wishmaster

Hvala vam drugovi. Gajbe jesu drvene i oguljene su, samo sto se ne vidi dobro na ovim slikama. Kad uradim sve i zavrsim probacu koju bolju fotku detalja napraviti!

Janjic

WIP uz koji se uživa! Bravo Iske  :)
凸(¬‿¬)凸

medico

možda bi mogao da dodaš i neku zidnu svetiljku , to bi bio lep detalj

Wishmaster

Hvala drugari. Da svjetiljka je planirana od pocetka samo da se nakanim da je uradim :) Bice vamo na strani ispod prozora na zidu od cigle onako obicna, samo jos da skontam kako cu onaj konusni zaobljeni dio napraviti :)


Wishmaster

Nisam nesto imao vremena u zadnje vrijeme tako da nisam nesto puno ni radio. Ovo je moj pokusaj bojenja figure pa me interesuje sta vi kazete. Ovo mi je druga figurica pa sad en znam. Ono znam da nije to to al jbg zasad je tako :D Da li da je uopce zadrzim na vinjeti ili da radim vinjetu bez figura. Hvala :)






Goran A.

Strpaj nesto u izlog da ovaj arijevac ne zeva u prazno a mozes i da mu malo osencis lice. Sve ostalo je stvarno perfektno.

Wishmaster

Hvala ti!!! :) Bice stvari u izlogu dok dode na red :) A on gleda u drugog arijevca koji ce biti kod gajbi.  :cheers

gemini