Hasegawa 1/72 Su-27P

Previous topic - Next topic

M@rio

Ovu maketu sam završio odavno ali nikako da uslikam (kao i još 5-6 maketa)! Slike su na brzinu urađene sa mobilnim! :-[
Ali šta je tu je za sada! Maketa treba da predstavlja avion i iz ''opitne'' baze u Lipecku. Dorađen je kokpit uz pomoć Eduardovog eceraja i rezinskog sedišta. Ima malo samogradnje, ustvari ispravio (samnjio) sam prostor između motora i malo prepravio nos makete, smanjio veličinu ''ventralaca'' i ''vertikalaca'', pošto je to ono što nije baš najtačnije na samoj maketi, koja je i pored svega bila pravo uživanje za rad! Ipak je to ''Hasegawa''...Farbanjac rađen Humbrol enamel bojama, lakirano Humbrol Clear-om...
Ako uspem da uradim bolje slike ili da nagovorim nekog da mi fotografiše, postaviću i te slike vrlo rado. Za sada samo ovako... :headbang



















Pozdrav,
Mario
M@rio

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Nemsy_29

Fotografije kvare utisak ove prelepe makete!  :rtfm


Night Fighter


Jovac

Velma lep rad i jako zanimljiva šema bojenja.

M@rio

Hvala svima na komentarima!!! :caooo

Nemsy_29, totalno si upravu što se tiče fotografija! Baš iz tog razloga nisam pokušavao da slikam i ostale urađene makete. Kako god da probam slike su nikakve! Probao i na dnevnom svetlu i sa pozadinom i ovako i onako...

Čim bude boljih slika, postaviću!!! :zvizduc
M@rio

Зоран 1962

Fantastično uradjen suhoj.Bravo :cheers