1:72 Kinetic F-16I Sufa

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Pozdrav drugari.Ovu maketu sam radio naporedno sa miraza 2000.Danas sam je zavrsio.Doradio sam pojase u kabini,onaj mehanizam sto podize poklopac(odradio od medicinske igle) i pitocev je zamenjen i napravljen od igle.Boje su gunze i agama.Ova maketa se ocajno sklapa i jako je zahtevna za rad a cena je velika i neopravdana.Dekali su legli super.Naoruzanje iz kutije.Ako se zanemari los rasklop same makete ovo je bilo milna za raditi.Detalji su odlicni i ne zahtevaju neke dorade.
















barbarossa

To majstore, prava stvar, prelep je, reci mi jesi li imao nekih problema sa sklapanjem, oznakama, i generalno, koje si boje koristio

zero

Pratio sam izradu i razocarao sam se od makete, a Dragan je odlicno uradio,bravo.

Tomcat

Odlican!!! Vec neko vreme razmisljam o Sufi, ali Hasegawinoj
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

M@rio

Čuo sam da su te Kinetikove F-16 makete zahtevnije što se tiče sklapanja, ali ova ti je odlična! A u kutiji ima sasvim dovoljno naoružanja, a i ti si je fino nakrcao!!! >:D Farbanje kao i uvek odlično!!! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio

Vladimir

Ф89 НС

dragan_mig31

Hvala vam.

@barbarosa.Ako ga budes radio pripazi na spoj izduv trup.TU bi ti preporucio da prvo odradis to pa tek onda grbu.TU je spoj ocaj.Takodje usisnik se jedva sklapa ali nista strasno sto se nemoze resiti za 20-30 min smirglanja.Takodje CFT jedva naleze.Narocito oko topa i generalno u prednjem delu.Boje su gunze H-308 dole,H-313 Pesak,H-313 Braon a zelena je neka AGAMA Sedozelena bas za izraelce.

milan78

Odlican.Najzivopisniji f16 su upravo IDF.Lepa maketa! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

flanker

E ovde nema kritike za nedostatak naoružanja  :super
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Зоран 1962

Znači najzad završen.Dobro je ispao :cheers

djos & filip

Jedna od najatraktivnijih verzija F-16. I odlican rad!

Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

matilda

Dobro je ispala.
Mene ceka isto to samo 1 48.
Uradio sam vec jedan f 16 dg kinetikov, 1 48 i ja nikakvih problema nisam imao sa kinezom.
Cak posle toga sam uleteo u maketarnicu i pazario si i sufu i baraka (skoro sve isto, samo je jedno dvosed a drugo jednosed)
Sufa u kinetic kutiji 48€ , barak u italeri kutiji, ali kinetic 25€ ?????????
Vidi dali su i one ogromne rezervoare ispod krila.
Super je ispala

Stevan

dragan_mig31

Hvala svima.Nenzam u 1:72 maketa se sklapa ocajno.Evo nekoliko fotke u radu






Goran A.

Bas ima da se gituje, a i maketa je sama po sebi dosta gruba plus zahtevna. Tesko da to moze bolje.

djos & filip

Lele.......sto dadoh onolike pare......
Ali ako mi na kraju ispadne upola kao tvoj, isplatice se :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......