F-86D JRV Revell 1/48

Previous topic - Next topic

YU-DFY

Jako lepa maketa za rad. Sama se slozila. A i ja sam se potrudio. Nada se da vam se svidja.
Srebrna je AK iz tube. Farbana cetkom. Crna je naneta brashom. Lakirano Vallejo sjajnim lakom pre dekala i posle dekala mesavinom saten i sjajnim lakom nanet brashom. Dekali su Lift Here.






Nemsy_29


flanker

Dobra je ta srebrna, kao iz fabrike.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

djos & filip

Veoma lep NMF.
Veoma uspesan nosonja :)

PS. moram da prokomentarisem i prelep ambijent oko makete  :o

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Lep je I cist. Meni malko precist.
Ako te ne mrzi ocisti haubu kabine od viska boje.

YU-DFY

QuoteLep je I cist. Meni malko precist.
Ako te ne mrzi ocisti haubu kabine od viska boje.

Ja volim ciste avione. Odlucih se da napravim avion sa pocetka upotrebe. A i u JNA su avioni odlicno odrzavani.
Makro mod otkriva previse. Golim okom se to i ne vidi, al pokusacu da sredim.

QuotePS. moram da prokomentarisem i prelep ambijent oko makete
Pre nekoliko dana nam se otopio sneg ovde u Swe. A kuca nam se nalazi odmah pored sume i prirodnog rezervata.

Зоран 1962

Prelepo i bez ikakve zamerke. :super


Laufer72

Pedantno, ali steta za ablem na nosu koji je "naopako" postaljen, jer glava ptice treba da ka napred....

Bilo kako bilo, pohvale za rad.

YU-DFY

Auuu kakav maler. Ode mast u propast sto bi rekli kod mene u rodnom Banatu. Katastrofa sto bi reko onaj ppkovnik Boskovic sto mi je predavao taktiku artiljerije u skoli rezervnih oficira.
Pogledao sam Yuvam i uvideo gresku a i tvoje precizno oko je to videlo. Ma nema veze. Bitno da se mi druzimo makar i ovako virtuelno. Pozz i hvala na komentaru.

Night Fighter

Mnogo dobro, svaka čast. :cheers

Jovac


milan78

Ako mozes da nabavis druge dekale ili neko donira samo orla pa prelepi a pre toga malo predjes belom bojom amblem da ne izbija ispod drugog dekala.I eto.
Instagram-Peacockscaleworx

relja

Maketa je prelepa.
Apelujem na one koje imaju ove dekale da ih ponude YU-DFY  ;D Ja da ih imam već bih mu ponudio za dž  ;D
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"