ESCI/ERTL F-8E CRUSADER 1/72

Previous topic - Next topic

flanker

Stara maketa, polu krš rekao bih. Loše uklapanje stakala i nosa. Dorezao tu i tamo neke panele koji su inače prilično plitki. Napravio pokretanje krila gore-dole. Rakete sa stare Hasegawe, originalne ne liče ni našta. Prostori nogu takođe siromašni, kao i kabina. Sve doradio po malo. Dekali sa Italerijevog iz 1965te čini mi se. Hteo čistog lovca jer koliko videh mornarički su slabije bombardovali za razliku od marinskih.












U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Tek sad videh post... Lepo si ga uradio, samo nisam siguran, ali, cini mi se da je Italeri malo pobrljao oznake, tj da su sve oznake sa njihovog seta u stvari za drugu verziju F-8... Nisam bas 100 ppsto siguran, ali negde sam nasao taj podatak...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Ne znam šta je Italeri uradio, ali meni se svideli dekali i crveni nos. Hteo sam mornaričkog lovca sa Sidwinderima. Preporučujem  svima da rade Academyjev jer ovaj je čini mi se 10 mesta ispod u svemu.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Jovac

Možda je akademac bolji, ali imam ovu maketu i jako mi se sviđaju dekali koje su dali, tako da ću i ja tvojim stopama. Ok ti je ovo ispalo.