Italeri f-104 Starfighter 1/72 USAF Tennessee air guard

Previous topic - Next topic

milan78

Pozdrav svima.Maketa radjena nekih 20tak dana nije nesto pa ako hocete NMF varijantu da radite morate se malo pomuciti.Kokpit je ceo skrecovan,pito cev igle a flapsovi iseceni i spusteni.Boja je enamel Tamiya chrome silver,tonirani paneli humbrol 56.Malo pastela i revel gloss semi gloss lak na kraju.Pre dekala Humbrol clear koji se lepo ponasao kad sam koristio Gunze mark softner.Humbrol dekalfix ga skida i to poprilicno.Na kraju slikanja desio se peh samo sam cuo krc....nosac pod krilom se odlepio i povukao i dekal i boju i prajmer te sam danas spasavao stvar...sredio sam ali ima po koja ogrebotina na krilu. :headbang  Da ne davim eto slika uradjen je kao Usaf masina iz Tenesija.










https://youtu.be/V4eE_eOUwyQ I na kraju inspiracija za rad...1963.i Cak Jeger.
Instagram-Peacockscaleworx

Gojko91


Tomcat

Ne znam koliko si se mucio, ali je rezultat za svaku pohvalu... Nego, kad ce Hasegawa na red  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Hasegawa nije stigla sutra ujutru cekam postara.Malo cu odmoriti od starfightera....ili ne?
Instagram-Peacockscaleworx

Jovac

Majstorski. Car si za NMF. Sviđa mi se rad i mnogo volim ovaj avion.


milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Miha

Odličan Starfajter!Meni je ovaj avion,ne znam zašto,prosto prelep.
Deo filma koji si postavio i mene je inspirisao onomad da izmrkopičim baš,baš mašinu kao sa filma.Fala na podsećanju
:god

relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"


djos & filip

Odlican rad.
NMF je super ispao kao i detaljii u kabini.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......