MQ-9 Reaper Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

djos & filip

Pozdrav svima
kao maketaru koji radi avione, ovo dodje nekako.....ni sam ne znam ali kad poceh sa RQ4 Global Hawk-om, dodje na red i MQ9 Reaper a za njim stize i MQ1 predator da zaokruzi porodicu.
Nista posebno uzbudljivo kod ove makete ali kad vec zavrsih da prikazem ovde, mozda se nekom i svidi.
Veliki pozdrav















Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Gojko91


Goran A.

To sto ti "dodje nekako..." to znaci da si mator. Dronovi su odavno realnost i sada ih ima vise nego aviona u zemljama koje ih masovno koriste. Za par godina ce se tome prilagoditi i maketarsko trziste pa ko voli...

Maketa je odlicna, da ne trosim tastaturu. Dekali su oziveli to sivilo pa izgleda detaljnije nego sto jeste, lep komad za policu.

Jovac

#3
Super rad, a tek follija na optici... :cheers :cheers :cheers

AcaDinic

Nikada se nebi odlucio da ovo radim. Sada vidim da gresim. Odlican rad.  :bravo

Sandman

Sad tek videh na onoj uporednoj slici sa druga dva drona da ti je na ovome USAF rondela na desnom krilu odozgo - jesu li to namerno tako uradili na ovoj letelici ili si ti omaškom zalepio dekal na pogrešno krilo?  :-\

Inače, sva tri su baš lepo urađena, pedantno, i zaista su lepa kolekcija!  :cheers

djos & filip

Hvala :)
Sto se tice oznake pratio sastavnicu bez puno razmisljanja, i meni bilo malko cudno ali na netu nesto mesovito...moguce da je i greska (vrlo verovatno), ali ostace tako nazalost .
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......