Macchi M.C.205 Veltro Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

spatz

Svima poznata maketa od italerija sa dobro poznatim manama.E sad da se ne ponavljam jer je jedan kolega na ovom forumu dobro objasnio samo cu dodati da su dorezani paneli za municiju i otvori za caure. Farban hubrol prastara koja se vise ne proizvodi 175 helblau (rlm76), hu 27 i revell 78.Takodje nakon opseznog istrazivanja i fotki koje dokumentuju oznacavanje 23-1 izbacena je bela traka.Po meni nakon  onih gialo,bruno,chiarrro ........... italijan u neckim bojama deluje bas atraktivno.........Inace ovo je tica po informacijama Maggiore luigi Gorrini as na Veltru, po drugim podacima da je i cuveni adriano Visconti cesto leteo na ovom aparatu pored svog poznatog 18-1 e sad................slobodno dajte komentare kritike sugestije...................










Sandman

Slike ti se na žalost ne vide, jer sudeći prema linku koji kačim u prilogu, Photobucket je promenio način linkovanja slika sa Photobucket galerija na drugim sajtovima i od sada je za to potrebno imati plaćeni paket Plus 500, koji košta 40USD mesečno ili 399USD godišnje.

https://www.pcmag.com/news/354711/photobucket-breaks-image-links-across-the-internet

Ako se u neko skorije vreme ne promeni situacija oko ovoga, jedino što svima mogu da vam preporučim je da slike kačite na neki drugi servis, jer je Photobucket već godinama unazad drastično srozao svoj renome koji je imao pre nekih desetak godina.

spatz


Warhawk

Odličan rad.
Primećujem da su izduvi ostali neobojeni. Macni malo čelikom nekim i biće enough.

Quote from: Sandman on 01-07-2017, 10:52:52
Slike ti se na žalost ne vide, jer sudeći prema linku koji kačim u prilogu, Photobucket je promenio način linkovanja slika sa Photobucket galerija na drugim sajtovima i od sada je za to potrebno imati plaćeni paket Plus 500, koji košta 40USD mesečno ili 399USD godišnje.

Postoji prečica. Desni klik / open image in new tab.
Otvara 90% slika koje su "skrivene"
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

spatz

Jesu burnt iron zbog osvetljenja se ne vidi baš najbolje..............


Jovac


zivorad


Lanmi

Slažem se da ove nemačke boje daju drugačiju notu Italijanu, ali mislim da si uspeo da dočaraš izgled pravog. Ova RLM 76 mi nekako nije dovoljno plava, ali u kombinaciji sa ovim ostalim mislim da može lepo da prođe. Kako to da si ostavio pilota unutra?  :)
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"