Dunkirk Spitfajeri

Previous topic - Next topic

Warhawk

Vrlo interesantne fotke sa snimanja Nolanovog "Dunkirk"-a, i to u super-strava rezoluciji  :cheers

Spitfires at Lee-on-Solent Airfield 2016

Cool stvar da je He-111 bio model!
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

milan78

Sve to bili modeli....spit yakovljev dvosed itd...
Instagram-Peacockscaleworx

Warhawk

Quote from: milan78 on 29-07-2017, 15:57:43
Sve to bili modeli....spit yakovljev dvosed itd...

He-111 je bukvalno mali RC model
Jak je pravi, koristili ga za one cool kadrove kad se vidi samo njonja ili rep.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

milan78

Na to sam mislio yak imitirao spit u letu gde su bili kadrovi iz kokpita.Ja sam resio da radim LC spit mk1.
Instagram-Peacockscaleworx

Film mi je u vazduhu bio do sada najbolji, izuzevsi akciju borbene jedrilice :lol
Na moru malo manje a na zemlji najmanje.
U glavnom kao celina me nije bas odusevio. Premalo ljudi I brodica, premalo aviona ( magari kao zvuk ili senka I explozija), premalo vojske, boforsi I brodovi sute I ne bljuju vatru, a Švabe su neke nevidljive utvare.

relja

Pogledao, sviđa mi se, odličan.
Ovo što JŽ kaže sam i ja primetio, ali ne smeta pošto je film ipak na prvom mestu ljudska drama ...O "jedrilici" će se verovatno dugo pričati, ali hajde da ne kvarimo onima koji još nisu pogledali film :)
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"