1:72 Trumepter SU-27

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Uradjen iz kutije.Dodao sam samo neke detalje u kabini i napravio pitocev od igle.Farbe su akan.








\






Tomcat

Boje su pun pogodak, kao pravi!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sneni

Boje su stvarno odlične, Akan je baš potrefio nijanse, čak i ako su teške za rad, isplatilo se. Pitocijev iz kutije je dosta tačna i dobro odlivena, mislim da si je mogao iskoristiti. Samo obrati pažnju na farbanje trapezoidnih krilaca na R-27 (krilca trebaju biti tamna a prednji rubovi bijeli - lako je za popraviti)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

milan78

Dobra maketa.Lepo bas.@Sneni pa pazi x puta se polomi pito cev te je sasvim ok ubaciti iglu i takva problematika se izbegne.To i ja volim da odradim na skoro svim maketama.
Instagram-Peacockscaleworx

viper

Dragane koje si tačno Akan boje koristio, trebaju mi te oznake, jer si nijansu odlično pogodio.
Da li ova nijansa moze i za Su-35?

dragan_mig31

Hvala vam.

@viper boje su 73036 73046 i 73035 mislim da su za su-35 za nijansu intenzivnije.Ovi su bas ono rani flankeri.

viper

Hvala, malo mi je čudno jer i meni djeluje da su boje na Su-35 malo drugačije, vjerovatno jer su to novi avioni, a Begemot stavio u uputstvu da su iste boje za oba aviona

flanker

Ne valja, guli pa ponovo sve.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Зоран 1962


AcaDinic

Драгане, ово ти је одличан рад.

Jovac

Ovaj rad sam propustio bio sam tada na moru. Mnogo mi se dopada , nijanse su Ok.  :cheers :cheers :cheers