otvoren dan na Batajnici

Previous topic - Next topic

Vladimir

Nisam baš siguran da je Šojgu lik kojem je do slikanja...verovatno bi vam više odgovarala A.Merkel ;) :jok
Ф89 НС

kapetan

20.10.2017. године Мигови + Стрижи!

Profa

@Vladimir: tužno je što se u ovoj zemlji sve svodi na politiku i "naše" i "njihove", sa PRETPOSTAVKOM ko kome više odgovara.
Batali temu, meni odgovara da moja deca i ja živimo normalno, i da mi ne zavisi od politike svaki potez u životu, poslu i druženju.

Što se slikanja tiče, ja sam mislio na dvojicu naših, ne na strance. Pretpostavljam da isto važi i za Sivog, pošto je on to spomenuo pre posta o Šojguu.
Bogu fala što sam Lala! :)

Vladimir

Profo ,pa ko je prvi spomenu političare?dva lika? Ja ili ti? Moj post sam nadovezao u šali,malo bolje obrati pažnju....
Ф89 НС

pedjolino76

20.10.  to mu dodje petak uh nenzam kako da se sve iskombinuje bar da je vikend.

SASA

Jutros sam cuo na TV-u da ce 20.10.biti predstavljeni migovi.E sad ako oni lazu i ja lazem vas....


Ziggy

Ja procitah da 6 Mig-29 stize sutra a da ce 20.Okt biti javno predstavljeni, dok se sklope.
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

pedjolino76

Cekaj jel 20 .10.vojna parada dana oslobodjenja Beograda ili ce 20.10 biti otvoren dan na Batajnici?

Goran A.

Stici ce rastavljeni, pa ce ih sklopiti za slikanje. pa opet rastavljanje zbog remonta.

milan78

Toliko su cucali u Rusiji da ih nisu remontovali ...malo bzvz.
Instagram-Peacockscaleworx

Fredi

Quote from: pedjolino76 on 01-10-2017, 20:14:58
Cekaj jel 20 .10.vojna parada dana oslobodjenja Beograda ili ce 20.10 biti otvoren dan na Batajnici?
hm... imam isto pitanje...

SASA


relja

I sastavljaju se bez lepka  ;D
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"