KOMPRESOR CUSTOM MADE

Previous topic - Next topic

spatz

Pozdrav kolege maketarski. Evo da podelim sa vama jedno prijatno iskustvo koje doživeh ovih dana. Naime nakon što me kompresor od malih žutih počeo da izdaje (fengda as-186) da sporo puni bocu tačnije,obreo sam se na sajtu kupujem /prodajem u potrazi za kompresor om. Da napomenem pozvao sam broj koji sam pronašao na kutku u vezi pravljenja kompresora i dobio ponudu za izradu istog sa cenom od 400€ :cry E sad da se vratim na temu u glavnom naletim na oglase izvesnog gosn Saleta koji se bavi održavanjem hidraulike i kompresora te u njegovoj ponudi pronađem ovu zverkicu


I to sve za 80€!!!
Boca je kapaciteta 20l.Probao ga večeras tih stabilan protok da se napuni na 8bara. Treba oko. 2,5min.E sad pričao sam sa čovekom izuzetno je korektan i uslužan. Ako ste zainteresovani za kompresor po narudžbini voljan sam proslediti broj majstora. Inače između ostalog i popravlja kompresore pravi od svojih delova a i od naručioca u koliko ih ima. Ako želite javite se  :caooo

milan78

Gosn.Mudronja za 60€...I uvek ako nesto fali sredi.
Instagram-Peacockscaleworx

Bushmaster

E sad pričao sam sa čovekom izuzetno je korektan i uslužan. Ako ste zainteresovani za kompresor po narudžbini voljan sam proslediti broj majstora. Inače između ostalog i popravlja kompresore pravi od svojih delova a i od naručioca u koliko ih ima. Ako želite javite se  :caooo


Da li moze da se dobije broj tog majstora, imam kompresor slican tom, ali nesto mudruje. Nece da slusa.

spatz

I nije neka razlika i za ovaj e bila cena 65 € ali zbog pripremne grupe je malo  više. Dotičnog koga pominješ pokusao sam dobiti ali niko se nije javljao. A i početkom godine je prodavao ali za  10000 nešto manjeg kapaciteta  i.I ovaj majstor ako nije nešto ok priskače odmah.Drugim rečima ima još neko ko se bavi ovom našom problematikom.
Quote from: milan78
link=topic=22422.msg183168#msg183168 date=1506789018

Gosn.Mudronja za 60€...I uvek ako nesto fali sredi.

ypow

Pitanje, da li motor ima na sebi/kucistu ono "oko" za proveru nivoa ulja?

milan78

 @spatzOk ja sam sa njim odlicnu saradnju imao.I kompresor je dobar.Cak su iz brze poste uspeli da prevrnu u transportu i na njegov trosak prihvatio reklamaciju.
Instagram-Peacockscaleworx

zaki

Preko oglasa kupite novi klipni kompresor sa bocom za 80e, skinete blok kompesora i elektromotora, a onda ga prodate za 50e na tim istim oglasima, ostaje vam boca sa sklopkom i manometrima na koju postavite bilo koji kompresor sa starog frižidera ili klime.
Na kraju za 30e imate bolje rešenje od svih tih membranskih hoby kompresora koji se prodaju za 100e
:cheers