Jak - 3 boje crvena

Previous topic - Next topic

medico

Zvezdin Jak-3 u 1/48 jednostavna i dobrog uklapanja pretstavlja pravo zadovoljstvo za rad, ipak postoji i nekoliko propusta, predebeli zidovi kutija stajnog trapa doveli su do nastanka prilično velikih i nezgodnih sink mark-ova na gornjaci krila, na sreću relativno lako se uklanjaju šmirglanjem i poliranjem prateći profil krila. Druga velika zamerka odlazi na providne delove...odliveni sasvim precizno ali sa prilično zamućenom plastikom. Dva uzastopna potapanja u Future su donekle rešila problem mada je krajnji rezultat ipak ispod današnjeg standarda. Od dorada: zamenjena je pito cev, razvučena žičana antena , dodati popjasevi, indikatori izvučenosti stajnog trapa i razbušene rupe auspuha.

kao i obično kompletan tekst i mnogo slika na : https://medicosmp.blogspot.rs/2017/10/jak-3.html#more








DjG

Bravo !!
Ni makro mod ti ne može ništa  :naughty

relja

Bravo. Posebno mi se sviđa petokraka na spineru i kontrast između crvene boje aviona i crvene na zastavi na repu.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Janjic

Svaka čast!
Sviđa mi se razlika u boji na pokretnim dijelovima aviona.
凸(¬‿¬)凸

djos & filip

Prelepo!
Bas neobicna verzija.
Poz.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


2851cz


tripko


medico

Quote from: DjG on 15-10-2017, 11:04:08
Bravo !!
Ni makro mod ti ne može ništa  :naughty

hvala  ;) ....macro mod je najstorži kritičar , krajnje je objektivan i nimalo subjektivan  :lol


Ma super je!
Moj če biti običan JRV sivonja, kad dođe na red.
Inače največa greška ove makete je propeler/kapa, inače VEKTOR ne bi napravio rezinsku zamenu.

Goran A.

Odlican rumenko, mora da je bilo tesko ofarbati ovako ujednaceno.