Eduard 1/48 Se-5a Wolseley viper- GOTOV

Previous topic - Next topic

Pedja

Nastavak, uskoro i kraj nadam se.











Sve slikano telefonom i digitralnim zumom tako da je kvalitet fotografija malo  :uaaa.



Strasan je, pogotovo sa tom paučinom oko krila.

Sandman

Lepo tebi ovo ide, u 72ci ne bi mogao ovoliko da izdetaljišeš sajle.

matilda

Joj, strasno...
A ja neki dan u m hobby zapazario dvokrilca...
Lepo tebi napreduje ova ruznoca i grozotica.

Warhawk

Quote from: matilda on 24-09-2018, 01:22:50
Lepo tebi napreduje ova ruznoca i grozotica.

Možda bi čak i delovao pristojno kao avion, da na nosu nema taj četvrtasti auto-hladnjak; već nešto malo aerodinamičnije...
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Pedja

Quote from: warhawk on 24-09-2018, 21:19:31
Quote from: matilda on 24-09-2018, 01:22:50
Lepo tebi napreduje ova ruznoca i grozotica.

Možda bi čak i delovao pristojno kao avion, da na nosu nema taj četvrtasti auto-hladnjak; već nešto malo aerodinamičnije...

Meni opet jedan od omiljenih aviona i lepših  iz Velikog rata, ne pitajte zašto, ne znam...  :headbang

Pedja

Završen,konačno. Retki dvokrilac u mojoj kolekciji. Ovo je posebno zahtevna maketa i možda nije za nekoga,kao ja, ko se prvi put hvata u koštac sa ovom tematikom. Kako god, svidelo mi se i sigurno ću ponoviti. :super
U nastavku fotografije,
:caooo




























Sandman

Odlično je ispao Peđa!

Delim mišljenje oko ove kategorije maketarstva - ove godine po prvi put radim WW1 avione, i moram priznati da imaju neku posebnu draž, kao i svoje neke tehnike, za koje sam siguran da će biti upotrebljavane i na nekim drugim maketama koje nisu iz ovog perioda.

Neki Wingnut Wings mislim da bi svakom od nas prijao da se nađe na radnom stolu :)

Pedja

Quote from: Sandman on 29-09-2018, 19:24:26

Neki Wingnut Wings mislim da bi svakom od nas prijao da se nađe na radnom stolu :)

Po meni (vid oslabio,naočare od pre par godina i sl.) ovo je minimalna razmera za ovu tematiku, WNW bi bila komocija za rad.. Usput mali off ,pročulo se da WNW priprema Lancastera, DumBuster, protesti na internetu,boje se ljudi da će odustati od tematike prvog rata. :deadhorse

Warhawk

Prelepo. Super si boju pozadine odabrao za zelen avion.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Fredi

 :bravo Svaka cast ja sam odusevljen maketa je extra odradjena  :god

Goran A.

Jesi se potrudio, lepo izgleda, nemam šta da dodam.