Mitsubishi A6M5

Previous topic - Next topic

M@rio

Tamijina maketa, razmera 1:72...Sve se zna o maketi...Po meni vrh :mjetal!!! Uradio sam je iz kutije, jedino što sam dodao su pojasevi! Farbano sa Vallejo model air akrilima...
Slike:









Toliko za sada. Ako ima nekih pitanja ili sugestija, tu sam! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio

Jovac


barbarossa

Skroz dobar, baš kako treba, ništa preterano, ništa ne bih dodao. Vrhunski

Fredi

Odlican  :super imam jednog al u 1/32

milan78

Pa gde si druze sto godina.... :super Odlican ti zero,bas.Kako se ponasali dekali,kolega jedan imao puno problema sa njima?.
Instagram-Peacockscaleworx

M@rio

Milane,
dekali su se ponašali skroz ok. Ja dekale tretiram sa Humbrol DecalFix-om i stvarno nisam imao nikakvih problema.

Fredi,
To ti je ozbiljna maketa, nadam se da ćemo je videti urađenu!!! :naughty :super

Hvala svima za komentare!!!

Pozdrav,
Mario
M@rio

relja

Odličan mali Zero!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

dragan_mig31

Nije moje polje interesa ali stvanro je lep.Bravo.

mos


Janjic

Odličan Zero, bravo!
Ova maketa je fantastična, odmor za maketare. Drago mi je da nisi imao problema sa dekalima. Ja sam se baš namučio!

Nisi razvlačio antenu?
凸(¬‿¬)凸

M@rio

Janjić,

Imam bar još tri makete koje sam uradio a nemju antene!!!Hoću da nabavim onaj konac kojeg svi hvale, mrzi me da se zezam sa razvlačenjem sprua!!! :zvizduc

I skroz si upravu maketa je odmor i uživancija...Baš mi je krivo što si se mučio sa dekalima, nadam se da si se na kraju izborio i da si ti zadovoljan!!!

Još jednom hvala svima na komentarima.

Pozdrav,
Mario
M@rio

djos & filip

Odlican!

Steta sto slike nisu malo bolje, a sto se oznaka tice ovako sa slika deluju kao da su ofarbane..super je ispao.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......