Revell Walrus mkI 1/72

Previous topic - Next topic

kwisko

Pozz, evo i ja da se uclanim u prop klub :) Maketa je radjena direkt iz kutije , uklapanje relativno lose ( nosaci motora nisu precizno odliveni i to onda kvari kompletnu geometriju gornjeg krila :( ) , ali sam se ipak sjajno zabavio radeci i preporucujem je za rad iako je jako siromasna po pitanju kokpita ( citaj nema nista , sem pilota ) , no da ne duzim ...











Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

kwisko

Quote from: Tomcat on 17-02-2018, 17:23:33
Zanimljiva ptica :)

Zato sam je i uzeo , prosto mi se svidela u radnji (vecinu maketa tako i kupujem ) :) kvalitet sastava farbanja i nije neki ( neko iskusniji bi to mnogo bolje uradio ) , no bice bolje jednog dana  (valjda ) ..... :)

spatz

Fino uradjen. Što se tiče samog Walrusa kao makete ipak je to kalup koji je star 30 ako ne i više godina. Sećam se kada sam ga prvi put video još u Matchbox pakovanju davne 89 na početku maketarenja to je bilo otkrovenje. Mada i posle toliko godina kalup se odlično drži imam jednog u revell izdanju. Samo napred.