F-86E Sabre, JRV, Airfix 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Posle dve restauracije, sada jedna maketa ''iz kutije''- Airfix F-86E Sabre. Inace, nisam bas obozavalac ove generacije aviona, tako da sam ovu maketu radio pre svega kao generalnu probu restauracije G-4. Maketa nije losa, doduse, koliko sam citao nije u rangu Academy F-86, ali nije ni losa, sastavlja se bez nekih vecih problema. Koristio sam rezinsko sediste I Eduard zoom set, boje su po preporuci kolege @dragan_mig31 Revell 57 I 68, a odole humbrol. Dekali su Lift Here I moram reci das u me zastave na repu namučile jer su pucale I raspadale se. Toliko od mene, pozdrav svima





















Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Odlican sejbr.sad se i meni radi jednog D:


Fredi


djos & filip

Kratak komentar..........uradio sam jednog ali mi se tvoj rad vise svidja.
Odlicna sablja.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

zivorad

Generalno mi se ne svidja ova sema farbanja posle remonta u Jastrebu , mnogo su mi lepsi onako tek pristigli . Sto se makete tice jedino mi se ne svidja kao je leglo vetrobransko staklo , sve ostalo mi je super  :bravo :bravo :bravo

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Lykos


Jovac