SU-24 Algerian Air Force

Previous topic - Next topic

SASA

Maketa je trumpeter 1/72,uklapanje dobro,bez problema.Malo gitovanja oko usisnika ali nista strasno.Boje Gunze.Radio sam ovu varijantu posto mi je ruska siva malo monotona.

















flanker

Deluje pedantno, ali mi nije baš jasan izbor dekala. U jeku rata u Siriji i borbene upotrebe Su-24 od strane ruskog i sirijskog vazduhoplovstva sa gomilom različitog naoružanja izabrao si Alžir?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

SASA

A jel to neki problem sto je Alzir?Imao sam Alzirske i Ruske dekale,Ruska siva sema mi je monotona pa sam izabrao ovu.Mislim da se ovo malo redje vidja,pa reko da uradim.Imam jo su 24 pa cu uraditi i neki Libijski,Sirijski,Iracki.... :naughty

dragan_mig31

opasna masina a i jako retke i interesantne dekale :) svaka cast

SASA


milan78

Lepa sema,pedantno.Samo fali mi malo wash.Stoji da su ruski monotoni,uvek mi lepše ovako,Irak,Iran i ostali kamuflazni. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Lykos


SASA

@milan78 Ima braon washa,nego se tesko vidi na slikama,uzivo je maketa mnogo lepsa,evo mozda se na ovoj slici vidi ,alo bolje


Goran A.

Lepa maketa sa suptilnim efektima. Panelizacija taman kako treba. Mnogo bolje nego pretamne i isprekidane linije koje vecina praktikuje, ne znam iz kojih razloga.

djos & filip

Svaka cast, svidja mi se i rad i izbor verzije.....ODLICAN
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

barbarossa

Imam jedno pitanje, primećujem da su krila gledajući ovako slike nekako povijena na dole dosta. Da li je to tako do proizvođača makete ili nešto drugo u pitanju pošto mi se čini po slikama da to baš nije tako na pravom avionu

SASA

Pa i ja sam o tome razmisljao,mada je sve postavljeno na mesto,nije bilo problema oko uklapanja.Mozda je trumpeter tako zamislio,mada na nekim slikama su na pravim avionima povijena,a na nekima nisu.


Зоран 1962