Yak 1, Brengun 1/72

Previous topic - Next topic

Janjic

Dobar dan svima.

Gotova i ova maketa. Odavno nisam radio na maketi koja "traži" malo više pažnje, tako da rezultat nije neki. Imao sam boljih radova a biće ih opet.
WIP ste mogli pratiti, pa znate o čemu govorim. Da se mi razumijemo, nije ova maketa nikakav horor, ali ja sam vremenom izgubio volju.

Boje su Akan, lakovi Gunze a prljanje je rađeno običnim kredama.

Fotografije su užasne, ali to je maksimum koji daje moj telefon.





















O greškama neću pisati, a ima ih vjerute mi.

Pozdrav svima,
Mladen.
凸(¬‿¬)凸


milan78

Pa ja nista loše ne vidim.Lepa maketa.
Instagram-Peacockscaleworx

guster

Meni, uz ogradu da nisam neki poznavalac, izgleda odlicno.
Da li je kamuflaza sa ovako mekanim prelazima i da li zelena treba da bude maslinasta?
Vidjao sam drugacije reference pa me to interesuje.
Svakako lep avion, lepa i retka maketa, dovoljno razloga za zadovoljstvo  :super

mos


Janjic

Hvala svima i drago mi je da vam se sviđa.

@guster da budem iskren, nisam siguran za boju.
凸(¬‿¬)凸

Tomcat

Maketica je super, mene u zadnje vreme bas privlace sovjetski avionic iz WW2, tako da sam bas pomno pratio tvoj rad. Jos jednom, meni se svidja
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Ja bi ti preporucio da 1:72 prepustis dvo, tro I cetvoromotorcima, a ove malisane radije sredzuj u 1:48. Trud se vise isplati I rezultat bude impresivniji.
Inace tesko da si mogao bolje da ga uradis.

djos & filip

Videh ga na nekom drugom forumu....ODLICAN
vredelo je truda, mada si me sad malo pokolebao u zelji da ga zapocnem....ali....
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Janjic

Hvala vam svima i drago mi je da vam se sviđa.

Što se tiče 48-ca, teško. Ovde se solidno snalazim (za moj pojam solidnog), pa ću tu i da ostanem.

Pozdrav,
Mladen.
凸(¬‿¬)凸