1:72 R.V.Aircraft Finger IIIB

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

R.V. maketa je vanserisjki uzasna.NJihovi mig-23 i mig-21 su za ovu maketu hasegawa i tamiya.Ako se to zanemari onda iz te kutije se mogu uraditi MIRAGE IIIC/CJ kao i MIRAGE IIIE.Ja sam to iskoristio kao osnovu za preradu u ove izraelske modifikacije dagera.Nos je iz viskova.Dodani su poneki paneli.Nazalost morao sam da opet izrivetiram 90% makete jer se toliko lose uklapa da sam smirglanjem izgubio vecinu riveta.Boje su gunze a dekali iz viskova.



















milan78

Upravo radim istu maketu i mogu da potvrdim da je maketa djubre na kvadrat.Nista ne uklapa se kako treba.Ti si ga sredio junacki.Lep avion lep rad. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Meni ovo izgleda dosta dobro, jedino sto si me sad naterao da opet odlozim svoj rad na ovoj maketi hahaha
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Samo da se nadovezem na Tomcatov komentar, i mene si debelo zabrinuo pa cu malko dublje gurnuti kutije u orman....za svaki slucaj.
SJAJAN rad i prelep miraz!

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Goran A.

Steta je sto nema slika u radu da vidimo koliko je sklapanje otezano. U pogledu detalja i mogucnosti za varijante, ipak dosta toga nudi.


Lykos

Drganče tebi čovek doslovno da da panj ti bi ga uobličio u neki avion,svaka čast.
https://www.youtube.com/watch?v=z0MLr0wIuH8

Goran A.

@dragan_mig31

Hvala, taman da se vidi isplati li se uopste davati pare za ovo.

dragan_mig31

Pa realno ja ih imam jos 2 ili 3 u steku.Planiram da radim mirage IIIEA Cj i mozda neki mirage V COA ili COAM.

Goran A.

COAM je atraktivniji, ovde ga jos niko nije radio, eto predloga.

AcaDinic

Ne znam kakva je maketa ali rad je odličan.
Svaka čast