TAV-8B Harrier, VMAT-203, Italeri 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Opet restauracija, ali ovaj put nisam zadovoljan ucinjenim. U pitanju je Italeri TAV-8B koji sam prerezao, stavio mu rezinska sedista, nabavio Wolfpak dekale i... Pogresio sa bojom... Kao sto we moze videti, poslusao instrukcije Wolfpak dekala I stavio Dark gull gray umesto dark ghost gray  rezultat je da se one oznake , pre svega tail code na repu, koje je trebalo da se vide sada ne vide, a one koje je trebalo da se naziru se sasvim jasno vide kao svetle na tamnoj pozadini... Na zalost gresku sam uocio tek pri stavljanju dekala... Rezultat vidite, a maketa ide u najtamniji ugao vitrine...









Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Pedja

Bez obzira na "grešku" rad je pedantan i ipak je to harijer! Meni se dopada.

SASA

Nije los,svakome se desi da nesto omane.Koju boju si koristio za dark gull gray?

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Retko vidjamo dvosed.Meni je sasvim ok. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

djos & filip

Ne mora i najtamniji....ma bas lepo odradjena maketa, ok nije 100% tacna ali je 100% dopadljiva.
Lep rad
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......