F-117A (Academy 1/72)

Previous topic - Next topic

AcaDinic

Da mi je neko pričao da će ovako nešto ružno da nas proslavi ne bi mu verovao.
Ne znam šta da vam kažem, maketa ko maketa, ništa posebno. Koliko god da se trudiš on je ružan pa ružan.
Nisam imao nekih većih izazova oko sklapanja, možda tu i tamo malo šmirglanja. Hemija Vallejo u celosti, dekali BM :super. Ostalo se vidi na slikama.

















To bi bilo to. Sledeće, verovatno, Су Т50. Do tada  :cheers


milan78

Takav je avion.Dok ne pocnes one prototipove iz 50-60tih nemoj da pricas da je nesto ruzno. :lol Sasvim lepo uradjeno. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Lep rad, ruzan avion :-)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

DjG

Avion je takav, kakav je. Nemoj da si siguran da nema onih kojima se baš sviđa, jer je na svoj način jedinstven.
Možda otvoren kokpit, prostor za bombe i oboreni flapsovi mogu da ga malko ožive.
Sviđa mi se što nisi koristio moderne kvazivedering metode da na silu napraviš da - nije crn, a on brate crn da crnji ne može da bude.
U svakom slučaju - "lajk".

AcaDinic

Quote from: DjG on 08-04-2018, 09:19:48
Avion je takav, kakav je. Nemoj da si siguran da nema onih kojima se baš sviđa, jer je na svoj način jedinstven.
Možda otvoren kokpit, prostor za bombe i oboreni flapsovi mogu da ga malko ožive.
Sviđa mi se što nisi koristio moderne kvazivedering metode da na silu napraviš da - nije crn, a on brate crn da crnji ne može da bude.
U svakom slučaju - "lajk".

Od ovoga što si naveo jedino prostor za bombe sam ostavio otvoren ostalo mi se činilo da bi bilo suvišno
Što se tiče boje, tu se slažemo u potpunosti, crn je i to je to. Tu nema filozofije. Jedino mat lak još daje taj njegov pun ugođaj
Svakako hvala na kritikama i drago mi je čuti da ima kome da se sviđa.
:cheers