Academy Super-Étendard 1/72

Previous topic - Next topic

blaza

Academy Super-Étendard 1/72 oob, vallejo akrilna hemija, vezbala se kamuflaza bez maskiranja, stari kalup iz 1983, ok maketica, bez iznenadjenja pri uklapanju.










milan78

Moj omiljeni avion.Lepo si sredio obojio za 10.Maketi fale topovi sto je malo i frka za uraditi.Ovako bas dobar rad. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

blaza

Quote from: milan78 on 12-04-2018, 13:54:29
Moj omiljeni avion.Lepo si sredio obojio za 10.Maketi fale topovi sto je malo i frka za uraditi.Ovako bas dobar rad. :cheers

1/72 za ovaj avion je mala razmera bas bi bila zabava usecanje za topove, nemam ja alat za tako nesto. :)

Miroslav Š.

Blažo, svaka čast, jako lep rad :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Lykos


djos & filip

Prelep etandard, cini mi se da su boje super ispale, da li mozes da mi posaljes koje si tacno koristio.
Hvala puno
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

blaza

Quote from: djos & filip on 13-04-2018, 21:58:14
Prelep etandard, cini mi se da su boje super ispale, da li mozes da mi posaljes koje si tacno koristio.
Hvala puno
Pozdrav

Radjen pre mesec-dva, pogledao, nisam zapisao, ako se dobro secam kamuflaza je radjena sa FS 36118 (tamnija nijansa) Model Air 71.097 (ovo sam siguran) a za svetliju sivo-plavu nijansu nisam siguran trebalo bi da bude FS 35237 (a to je 71.114 koju nemam).  Znam da sam experimentisao i  mislim da sam koristio Model color 70.907 ili Model air 71.120 kao zamenu za svetliju nijansu. Gadjao sam nijanse na osnovu slika aviona koje sam pronasao u toj kamuflazi.

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......