Gaspatch Henschel Hs-123 A-1 1/48

Previous topic - Next topic

padobranac

Pozdrav svima,
Konacno gotova 123ka. Maketa je odlicna, iz kutije, ne treba nista od setova.
Uklapanje fenomenalno. Boje su Mr.Paint sem zute koja je gunze.















o\llllll/o

medico

retka 'tica ! lepo izgleda. Boje malo fulaju zbog white balansa .... tek se na pretpopsledenoj sa blicem vidi da su nijanse ok.

airbamby

http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

ALEX T

Prijatelju iz dalekog fjorda odlican,
Daleko iznad starog Esci/Italeri
Pozz

AcaDinic

Fenomenalan rad. Nema spora. Jedino jedna mala zamerka, svastika na repu, misli da je ona veća. Možda grešim. Ostalo je savršeno

Lykos


Warhawk

Vidim, nisi mogao da se odlučiš da li ti se više svidja predratna ili standardna "bombarderska" kamuflaža  :P
Super izgleda u svakom slučaju. Probaj samo bolje da ga izfotkaš, ova maketa to zaslužuje.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

miroljubmarjanovic


djos & filip

Sjajan rad. Veoma dopadljiva verzija sa razlicitim kamuflazama krila i trupa. Super je!
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

padobranac

Hvala vam svima na komentarima, zao je i meni zbog fotki, al nazalost nisam neki strucnjak za fotkanje.
Danas sam odslikao jos par komada sa vise dnevnog svetla, nadam se da su boje sad realnije.





QuoteFenomenalan rad. Nema spora. Jedino jedna mala zamerka, svastika na repu, misli da je ona veća. Možda grešim. Ostalo je savršeno
Hvala Aco, maketa je stvarno odlicna za sastavljanje, tako da ne zahteva vrhunskog maketara za dobar rad. Sto se tice svastike, po sastavnici je ta a i po fotkama koje sam nasao izgleda da je ok. Ono sto je meni bilo interesantno je da je na potpisima fotki navedeno da su iz 1944......na fotkama se vide i bombe od 50kg ali sa dugackim upaljacima. Njih na zalost nema u kutiji a mrzelo me je da ih pravim. Ima jos par fotki tog istog aviona i u Kagero monografiji 43, i na njima se nazire ta rana trobojna kamuflaza.

o\llllll/o

Poseidon


Lanmi

Odlično je ispao. Veoma mi se svidja kako si predstavio kamuflažu vrlo lepo i uspelo. Nisam do sada čuo za GasPatch models, vidim nemaju ništa u 72ci.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"