Hasegawa Curtiss P-40E Kittyhawk I

Previous topic - Next topic

M@rio

Ovo je jedna stara maketa (mislim na kalup), ali jako lepo izlivena. Urađena pre izvesnog vremena (pre otprilike 3 meseca). Imao sam neku rezinsku unutrašnjost, pa sam to iskoristio (mada se nažalost ne vidi)! Uradio sam i unutrašnjos stajnih trapova od stirena, ali nisam fotografisao pošto se slabo vidi!? Farbano sa Model Master enamel bojama. Dekale sam koristio iz kutije i morali su da prođu tretman sunčanja! Neki od dekala su malo popucali tako sam čeljusti morao da popravljam četkicom! Maketa bi trebalo da predstavlja avion 112. Sqd. (Afrika 1942. god.)
Slike loše ali šta da se radi?! :doh










Toliko za sada, za pitanja i sugestije uvek raspoložen! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio

dragan_mig31

odilcan kittyhawk.Svidja mi se farbanje i vedering.

M@rio

Hvala Dragane!!! :cheers

Model Master enamel, po mom mišljenju jedne od najboljih enamel boja. Još ako koristiš i njihov razređivač za airbrush, to je to!!! :super

Vedering malo Revell-ov Weathering set, malo čiping sa Humbrol 11 aluminijum i voš domaći ulljani!

Pozdrav,
Mario
M@rio

djos & filip

Slike su mozda losije ali je rad ODLICAN
Ovo je jedna od maketa moje mladosti......znaci prosli vek....ali si u pravu da je izuzetno lep model, jos uvek mi jedan ceka u steku da se uradi.
Bojenje i ostarivenje su samo istakli lepotu ove makete.
Svaka cast
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

M@rio

#4
Hvala!!!

Ja nažalost nemam više ni jednu od ovih starih maketa, ali ako nabasam na neku uzeću definitivno!!! :pilot

Pozdrav,
Mario
M@rio