MiG 21 UMD 1/72 Kopro "Kockica"

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav
Roll out br.2
Ovdje se radi o Koprovoj maketi UM koji je preradjen u UMD verziju...
Nanovo skrajbovana i rivetirana+skrec,kokpit je Pavlin-UZAS--,koji je morao biti preradjen jer instrumentna ploca naprijed i odostraga su ISTE,znaci svi instrumenti nanovo..skrec..
Osim toga dodoano je jos nekih sitnica:Kutija prednjeg stajnog trapa+noga-Zvezda,preradjeni kotaci,ozicavanje,Pito cijev i dischargers su Master,dekali Model Maker,a boje MRP..
Nadam se da nece biti problema sto je ova masina dolazi odakle dolazi...
I na kraju,ovaj malac je nagradjen ova godine na EME Lingen sa zlatom iako je bio par sati prije toga gotov...


























Toliko o roll out br.2,Svaki komentar dobrodosao.
Pozdrav...

dragan_mig31

Vrhunski rad.Svaka cast.Odlican 21.Detalji su ludnica.

zivorad


flanker

Perfektan, kao 1/32. Jedino mi se čini da je kokpit trebalo da bude u onoj "zelenijoj" nijansi.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

milan78

Vrhunsko prerezivanje i riveting.Da mi je da sam upola dobar tako.Lep UMD. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Janjic

Majstore!!!

Drago mi je da mogu pratiti tvoje radove od početka do kraja, pravo uživanje!

Ovo je maketarski forum i siguran sam da neće biti problema zbog kockice, nemoj da brineš :)

Lp,
Mladen.
凸(¬‿¬)凸

Tomcat

Vrhunski! Sto rece Milan, da sam upola kao ti bio bih presrecan! Svaka cast!
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Pedja

Nisam neki ljubitelj ovog aviona,ali moram da izrazim divljenje za ovaj rad, još kada gore piše da je to "KP"! Svaka čast,odličan rad.

Fredi


blaza


ALEX T

Uradjeno I ofarbano bez greske.
Jos I KP.

pOZZ