Tamiya 1/48 Dewoitine D.520 - uskršnji

Previous topic - Next topic

Pedja

Hristos vaskrs ,srećan Uskrs svima koji danas slave. Ovaj put nešto prikladno, "Višijevski" D.520, k'o uskršnje jaje...







Problemčić... :deadhorse



Malo slika u radu...













Uživajte u praznicima... :caooo

Oruzar

Vaistinu vaskrse!

Odlicno izgleda maketa.Ja vec nekoliko puta izbegavam ovu maketu zbog tih sarenih sema farbanja,ali sad pocinje da mi se svidja. :cheers

Lykos

Vaistinu Vaskrese!
Srecno maketarenje!

Miroslav Š.

Vaistinu vaskrse! Zdrav i srećan bio :super
Jako lepo izgleda ovaj Višijevac, baš su mu dobro legle ove šare :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Pedja

...i za kraj dana još malo slika napretka rada na ovoj maketi.







Naravno pored traka koje sam farbao, veliki problem i strah sam imao od nijansi francuskih boja, mislim da sam ih dobro smućkao od onog što sam našao u "kući".
Ovo je kutija sa vozilom (Citroen) i nekoliko figura, pa će tako i ovde biti, i vozilo je u izradi...



:cheers

Janjic

Ekstra, svaka čast! Ima malo muke oko ovih francuza, ali se dobije lijepa maketa.
凸(¬‿¬)凸

draganst


Pedja

Još malo, sledeće fotografije u završenim radovima, maketa je pravo uživanje za rad i za svaku preporuku...
Dekali postavljeni.








Pedja

Nastavljam ovde pošto će sve biti deo iste postavke. Kao što rekoh ova kutija sa avionom je i sa dve figure i vozilom, predstvaljeno je zeleno vozilo ali sam rešio da se malo igram sa bojama i dobio nešto ovako. Sve je u radu i još nije gotovo-...







...i figure naravno, ovde mi je svaka sugestija i pomoć dobrodošla,za sada lica  i detalji pojaseva i padobrana pilota nisu gotovi.





I tako nikad kraj. :deadhorse