revell ghost pirate ship 1/72

Previous topic - Next topic

meloras

Do sad je brod sklopljen i konci su raspleteni po njemu.Ustanovio sam da brod nije ni prosao blizu 1/72 razmere iako to pise na kutiji .Mislim da je 1/144 najpribliznije.




Malo je bilo problema jer je plastika crna,sto na kome radim je crn i konac je crn pa se tesko razaznavalo sta je sta :o

xperimentisao sam sa nocnom bojom koja se dobije uz njega.Na prvoj slici se vidi postolje za brod obrnuto naopako jer sam na njemu isprobao efekte namaza.Mislim da bi brod sasvim lepo izgledao kad bi se skroz premazao ovom fosfornom bojom kako u uputstvu kaze,ali ce moj ipak imati nesto boje na sebi pa tek onda fosfor.Bice mnogo lepse.I da stajace u staklenoj vitrini sa lampom iznad njega pa nema brige od zaraze fosforom.

milanco

Promeni pozadinu za snimanje ovaj brod se jedva vidi to je zbog kontrasta svetlo neka bije bas u brod. :D
Ajde ponovi slike ako nije problem da ga bolje vidimo :D :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

meloras

Vazi,samo to ce morati da saceka do sutra (as in po dnevnom svetlu,na prozoru >:D) jer veceras nema sanse.