1:72 az models Me-109g2

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Moj prvi meser.Uradjen za izvoz.Direkt iz kutije.Maketa se sklapa perfektno.Boje revell i gunze.Znam da su pogresne ali sta je tu je.Dekali su uzasni peddinghouse decals.














Warhawk

Quote from: dragan_mig31 on 03-08-2018, 11:44:26
Dekali su uzasni peddinghouse decals.

Imam nekoliko njihovih setova, ali nisam ih još upotrebio.
Kakav je problem s njima?
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

dragan_mig31

preko celog seta je decal film da tako to kazem.Moras da to pazljivo odseces.Jako su debeli i su nekako plasticni.Kao kesa iz supermarketa.Kao da su gumirani.

milan78

Sad ja razmisljam da odlozim mig i da uradim ovu maketu....hmm...Lep meser!  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Boje jesu malo omasene, ali ako je musterija tako zelela, onda je to to  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

medico


kukasti krst prevelik a balkenkrojcevi na gornjaci totalno promašeni kad se na to dodaju i boje izgleda kao sa ilustracije iz 70tih  ::) ako je mušterija tako htela njegov propust .... tvoj propust crna elisa, nema toga kod nemaca !

dragan_mig31

Imam ih jos dva komada.Kad budem nasao dekale za njih uzecu i odgovarajuce gunze RLM boje koje mi fale.Za promenu od svi onih let lampi koje radim ovo dodje super.

Janjic

Pare legle a mušterija zadovoljna, znači da je dobar  ;D
凸(¬‿¬)凸