Yak 38 Forger 1/72 Revell prefarban(ponovo) Afganistan 1980.

Previous topic - Next topic

Dušan ModelkitsBG

Pozdrav svima.Kao sto vidite prefarbao sam maketu u drugu semu u pitanju je Afganistan 1980.Pitam se zasto ga prvi put nisam ovako uradio ali dobro nikad nije kasno :) Boje i hemija su Valjeho.Mnogo mi je zao zbog vetrobrana tako je tad kupljena,drugi nisam imao.Da je vetrobran nov to bi bila ful prica,ovako nije lose.Mnogi mi zameraju broj 12,ali sam samo taj uspeo da pronadjem.Molio bih ostale kolege ako neko slucajno ima koji broj 25,40,43 pa da mi posalje da prepravim,platicu naravno.pozdrav







Tomcat

Lep rad, jedina kritika je pogresan broj, sa 12 ispada da je "what if"
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Dušan ModelkitsBG

Nisam imao brojeve.I ovo sam jedva nasao,pitao sam ljude ali mi se samo jedan decko javio i imao je samo ovo...

Jovac


Зоран 1962

Ma pusti brojeve.Lepo uradjena maketa.Hvala za ovo "dečko" .Imam 56 godina. :super

flanker

Stakliće možeš da skineš i preko njih prevučeš zagrejanu tanku providnu plastiku. Nije teško. Ja sam koristio plastiku sa poklopca krem sira i kiselog mleka.
Neću da kažem koji je proizvođač u pitanju, da ne ispadne da ga reklamiram za dž. Em večeraš, em imaš lepe stakliće...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.