Hobby boss Heinkel He-162 Volksjager 1/72

Previous topic - Next topic

milan78

Jos jedan jet luftwaffea i to iz fabrike heinkel,bmw motor drvena konstrukcija naziva "narodni lovac"ili Salamander a i lasta su ga zvali.Nije video nesto borbe jedva da je zadnjih mesec dana rata bio u sluzbi.Brzinska jedna maketa,easy kit,mada ima da se zeza malo,pogotovu oko stakla i kabine,naime staklic ima kao neki distorzirajuci visak sa unutrasnje strane gde su oni stubici koji ulaze u zljeb radi preciznog postavljanja iste,tako da je to moralo da se ismirgla,polira itd. Kokpit ide skrecovanje jer ima samo sediste koje treba obogatiti,i palica koja je smesna,pa je tu donirao academy me163 i komandnu tablu koja je preradjena itd.Bojen vallejo rlm 81/82 dole 76 a trap rlm 02.Ostalo genericki.Dekali super i samo mogu da preporucim maketu.E da prostora za balast jedva ima i to iza kokpita ispod motora,te treba staviti sto vise moze jer je maketa guzosedac i to bas.Meni su extra zanimljivi ovi jetovi iz tog perioda mada ne bih radio nikad onaj what if 1946...mozda Horten mada on nije what if.Evo i slika...pozdrav!!















Instagram-Peacockscaleworx

komoras

Da je bolje, neb' valjalo!  :super
Lepo mu je legla ova dorada u kabini i što si se dodatno potrudio oko staklića, baš ističe kvalitet na tvom radu  :cheers
Jedino su mi čudne ove svastike koje je HB dao, da li su se koristile baš takve ili je to neka umetnička interpretacija slike iz nekog čudnog ugla?
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

milan78

Generalno isle su crne svastike sa belim obrubom ako je stabilizator bio rlm76.Ako je bio u boji rlm81/82 isle su ove konturne sto je redje.Sad sta znam.Nov sam u polju luftwaffea.
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Bas si se bacio u luftwafe mlaznjake  ;) Lep rad ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Dejan68

Lepo ti idu ove Luftike. Da ne planiras mozda da palis za Njemacku, pa se pripremas da im pokazes sta jos znas osim medicine?  :zvizduc

https://youtu.be/_BmneE3AcFM

milan78

Hahaha, ne ne planiram.Ne znam da li mi idu, da li da radim me-163? :think :naughty :hahaha
Instagram-Peacockscaleworx

Dejan68



djos & filip

Vrlo lepa buva :)
Dobra je ova sema sa razlicitom bojom krila.....
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Janjic

凸(¬‿¬)凸