Messerschmitt Bf109 F-2, JG54, AZ model 1/72

Previous topic - Next topic

Tomcat

Lepa maketa poznatog nemackog lovca kja se sastavlja uglavnom bez problema, jedina dva kriticna mesta su bila spoj desnog krila sa trupom I canopy. Maketa predstavlja avion kojim je leteo poznati nemački pilot Walter Nowotny u leto 1942 na Istočnom frontu a za ovu maketu sam se odlučio pre svega zbog zanimljive šeme bojenja koja mi je ujedno bila I najveci problem jer se šare na uputstvu koje daje AZ naprosto ne uklapaju (leva I desna strana) tako da mi je kolega @zolle pomogao sa semom bojenja te mu se zahvaljujem I ovom prilikom. Zahvalnost takodje dugujem I kolegi @milan78 koji mi je dao deo koji sam izgubio. Boje su RLM 70, RLM 71 I RLM 65, Mr Hobby, topovi od igala I kaisevi od Tamiya trake














Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Bilo mi je zadovoljstvo druže, a Švaba je k'o kolačić, možda samo da mu staviš onu žičanu antenu od štapa do vertikalca, da bude k'o pravi  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

milan78

Instagram-Peacockscaleworx



Janjic

凸(¬‿¬)凸

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

komoras

Odlično je ispao Messer Slobo, pravo iznanadjenje s tvoje strane s obzirom kakvu tematiku preferiraš  :cheers :super
Gunze je baš odlično legao, prava bombona!  :god

Jedino si uspeo da napraviš grešku kod maskiranja staklarije, isto kao i ja kad sam krenuo da radim Emila, pa me je kolega @Dragan brže bolje ispravio  :pilot


ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates