Field-modified Civilian Truck w/UB-32 Rocket Launcher , Diopark Models 1/35

Previous topic - Next topic

Pegi

Civilno ili vojno vozilo ? Ako sam zeznuo neka me Administratori isprave. Lepo i kvalitetno. Ono sto je zanimljivo kod ovih novih proizvodjaca maketa je nacin na koji je uradjen rasklop. Ostalo , kvalitet plastike , uklopivost , detalji  to je odlicno. Nekoliko fotki s pocetka radova.










boom.boom

Uff, prelepo :love!!! Već dugo vremena merkam DIOPARK modele al nikako da i uzmem koji :violin! Hannants je imao lep izbor njihovih stvari, ali su podigli cene poštarine za Srbiju baš :cry! Sudeći po startu, ovo će biti odlično  :naughty!

Ako eventualno nije problem, da li možeš reći gde si ga kupio (naručio), cena, poštarina...!?
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Pegi

Zdravo. Kupio sam ga proletos na Buldog Festu u Slovackoj. Nije jeftina maketa, na popustu s 55 na 50 e. Naravno da ne vredi toliko, ali novo je i tema je nova. Sve to dize cenu.

boom.boom

Jeste mu jača cena, ali je zato fantastična tema :love, koliko vidim i dobra je maketa... Osim toga, cene maketa konstantno rastu, te ova cena skoro da je i u rangu poznatijih proizvođača, a tek da ne pominjem koliko sam plaćao neke šort-ranove (loše :cry) samo zato što ih niko drugi ne radi :doh!

U svakom slučaju, hvala Pegi na odgovoru i pratim sa uživanjem :super!!!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"


Sandman


guster

Izgleda odlicno, ali ja racunam da jos nije gotovo, sav je izgreban, a bas nigde nije cuknut, malo bih ga udario tu i tamo.
Prljanje se valjda podrazumeva  :super

Pegi

Nije gotov , ali nije ni daleko od kraja.Zao mi da ga krljam i lomim.Mozda nesto sitno .

guster


iguanac

One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

Pegi