Zandarmerijski BRDM-2

Previous topic - Next topic

medico

konacno je i ova sprava zavrsena .... da kazem da nije bilo lako ... lagao bih , sem mozda pravljenja maski za braon i crne mrlje, maketa se lako sklapa , rezin je odlican a ty i tamo dodao sam ili napravio  par detalja koji su nedostajali: sajla, antena, rezervni tochak. retrovizor.
Sto se efekata ostarevanja tiche nisam hteo da preteram pa zato nije previse prljan, guljen i sl. uglavnom izgleda i kako sam zamislio ...sem mozda ove preterano zute prasine ( mada je na fotkama ta zuta ispala malo intenzivnija  ??? )















a ceo proces izrade na slikama  :
http://smg.photobucket.com/albums/v691/medico/BRDM-2/

Sandman

bravo Aco, izgleda ki pravi!  ;) :D

kako si radi oonu ciradu na tochku na zadnjoj strani vozila??

dragan_mig31

medico ti si car.svaka cast na izradu :)

milanco

Svaka cast svaka cast ovo stvarno prelepo izgleda :o :o :o :o
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

3EMYH

Odlicno je ispala...
Za prasinu nemoj da se brines, recimo da su bili na poligonu 'Peskovi'... :)

djnik

Odlican BRDM! Sasvim dovoljno si ga i zaprasio, bas kako treba da izgleda! Detalji su odlicni! Sad kad je gotov uzmi BRDM na probnu voznju i pravo brmm brmm!

T34

Prekrasno!!!
Izgleda da mi polako nedostaje riječi za izreći sve komplimente...ali nije moja krivica :D
Fascinira me posebno što prelijepo izgleda relativno čista maketa - to je pravi dokaz uspjeha!!!

RILE-NS

Aco braco derane moj stasiti...
Meni se jako svidja pa ti vidi sad.Kako to lepo izgleda a nije panter,tigar ili slaf-kuchet unterahtung-wagen ili sl.

Gusha

Ziv nisam doktore.Ostadoh bez teksta....Obradovaces nam drugare,  D:) al' prvo da si ga prosetas mal'ko po izlozbama da ga pogledamo! :o

chemical_ali

odličan rad,posebno je zanimljiva ova maskirna shema.zanima me jedan detalj-je li žandarmerija srbije imala na svim vozilima nalijepljen svoj amblem ili samo na hummerima koje je naslijedila od JSO-a?

Gusha

Na vozilima nema amblema, to mozes da vidis na fotkama koje su ovde okacene, ja mislim u topiku sa niskog takmicenja od prosle godine.Sto se tice hamera to neznamo, jer nemamo fotke.Na rendzerima mislim da ima...

chemical_ali

imaš ambleme žandarmerije srbije na hummerima koji su im dodijeljeni nakon ukidanja JSO-a,slike možeš naći na www.militaryphotos.net

Boki

Prelepo. Svaka čast, majstore.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Hartmann

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

legenda

super Aco..prekrasan...
reci nam...je to neka resinska maketa?? koje tvrtke??..

i .. kako si napravio prasine na tockama....si najprije farbao tamnom bojom ili najprije sand??

ja trenutno pripremim Dragonov BRDM...naravno ce biti JNA.......ali slabo mu izgleda mitrajez....si ti stavio mitrajez iz kutije ili nesto posebno??

Franc