Stug E-100 Trumpeter 1/35

Previous topic - Next topic

Slobo

Pozdrav svima!

Novi dodatak kolekciji, zbog kojeg mi već treba nova vitrina  ;D Jeste da je u suštini what-if, ali prosto ne mogu da odolim na ovakve grdosije. Radio sam već njihovog Jagdpanzera E-100 (ili bi ovo trebao biti Jagdpanzer  :think ako igrate WoT) pa je dobar deo delova isti, naročito u donjem delu šasije. Maketa se lepo sklapa, ima i nešto eceraja sa sobom, jedino su gusenice malo problematične za primanje boje. Farbano akrilima, uglavnom revell i vallejo. Pokušao sam neki dot filtering uljanim slikarskim bojama, ali se većina skinula sa glos laka, posle sam video da bi za uspeh tehnike površina trebala biti ipak malo polumat, ali me je mrzelo da pokušavam ponovo. Negde su malo radili suvi pasteli, panel wash sa tamiya accent panel line, i vallejo polumat na kraju. Slike slede:



I malo na lepom sunčanom jesenjem danu:



U zdravlje  :cheers

Pedja

Svaka čast za slike sa terena. Maketa odlična.

Sandman

Odličan, prelepe su mu i boje na kamulaži.

Po obliku hull-a nekako mi onaj drugi više ima smisla da ima naziv Stug E-100, dok ovaj, kao što kažeš, bi bio Jgpz E-100 (kao i u WoT-u).

Voleo bih da ova dva postoje u 1/72, rado bi ih dodao u kolekciju :)

rodeo

Quote from: Sandman on 05-11-2018, 13:31:18
Odličan, prelepe su mu i boje na kamulaži.

Po obliku hull-a nekako mi onaj drugi više ima smisla da ima naziv Stug E-100, dok ovaj, kao što kažeš, bi bio Jgpz E-100 (kao i u WoT-u).

Voleo bih da ova dva postoje u 1/72, rado bi ih dodao u kolekciju :)

Proveri da li Modellcollect radi u 1:72
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.