OKB Grigorov ecovani setovi

Previous topic - Next topic

Sandman

evo konachno je stigao i poklon paket iz Bugarske - gospodin Grigorov koji prozivodi za razmeru 1/72 ecovane setove za vojna i oklopna vozila, kao i ecovane dodatke za diorame, nagradio je M20 radjen na MK radionici, a koji je uchestvovao na Braillescale online takmichenju, sa 20EUR ecovanih setova iz njegovog proizvodnog programa po izboru ....

poslao mi je i vishe setova nego shto sam izabrao, pa evo da vidimo kako to izgleda...

po mom mishljenju eceraj OKB Grigorova je slichan UM eceraju, znachi deluje malkice patinirano, i neki setovi su mesingane boje, neki bakarne, a neki i srebrnkaste... po mom mishljenju setovi jako lepo i detaljno izgledaju, a kako se ponashaju u radu, tj. kako se savijaju videcemo kad budem imao prilike da neshto od ovoga upotrebim na nekoj maketi....

pa da vidimo shta je to sve lepo stiglo iz susedne nam Bugarske ;)

Famas i M4A1 automatske pushke...



Gotski shtitovi



kapija...



klupa za park...



Petao vetrenjacha....



Shaht poklopci



ecovani set za UM-ovu maketu BA-3...



ecovani set za maketu BRDM1 oklopnog vozila



ecovani set za UM-ovu maketu Hetzera



ecovani set dodatnog oklopa za maketu Jeep-a....



ecovani set za Hellerovu maketu S-35 Somua



i ecovani set za T-34 tenk...



cene ovih setova na online shopu Tracks and Troops (http://www.tracks-n-troops.com/shop/) su nam zaista pristupachne (ovi setovi koshtaju po 3-5EUR), a gospodin Grigorov je poslao mnogo vishe setova nego shto sam izabrao jer su ochigledno njegove cene (troshkova izrade) mnogo nize nego na ovom sajtu ;)

ostajem i dalje u kontaktu sa gospodinom Grigorovim i nadam se da cemo uspeti da dodjemo do nekog dogovora da nas poseti na nekom od nashih takmichenja sa svojim proizvodnim programom ;)