F-15E Strike Eagle, Italeri 1:72, Kosovo Eagles

Previous topic - Next topic

syncrogti16v

Dobro poznata maketa Starog Italerija u 1:72. Zadovoljan sam kako je ispao s obzirom da ima dodatih stvari kao i scratchbuilda. Dodati su izduvnici i GBU-28 od Hasegawe. Scratchbuild je AGM-130 pravljen po merama iz pakovanja GWH F-15E, kao i nosaci na cft tankovima koji uglavnom ostaju prazni u ovoj konfiguraciji naouruzanja i AN/AXQ-14 Data Link System koji ide na centralnom podtrupnom nosacu i sluzi za navodjenje AGM-130. Dekali "Eagle Strike Decals". Dodatno je zanimljivo to sto su bas ovi leteli iznad nas '99 i bili stacionirani u bazi Lakenheath u engleskoj.

















milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Sandman

Fino je ispao, možda za nijansu tamnije je wash ispao ali ne smeta.
Sviđa mi se kako si nasumično farbao kamuflažnu sivu - efekat preshadinga ili si posvetljenom bojom "šarao" preko tamnije uniformne osnove?

syncrogti16v

Hvala. Isao je prvo primer kao black basing, zatim farbanje u 125 humbrol ali tipa prskanjem na tufne i tu je ostalo dosta tamnog od crne koja probija odozdo. Na kraju posvetljena 125 sa malo bele opet na tufne, koja je pokrila te tamne delove i onda je dobio to neko nijansiranje u recimo 3 sive sa različitim intenzitetom boje.

dragan_mig31

Odlican rad.Svaka cast.Ovo je i meni u planu.Samo sto ja imam revell koji je hasegawa prepak.

syncrogti16v

Hvala. Cekamo da vidimo i taj tvoj projekat. :super

Tomcat

Odlican! Ja danas narucio GWH, sa planiranim oznakama sa istog seta! Cestitke jos jednom! :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

syncrogti16v

Hvala. GWH je dao sve ovo sto sam ja sam doradjivao. Video sam maketu onako na ramovima i stvarno je vrh. Srecan rad kada stigne.

djos & filip


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......