1:72 Condor MiG-21UM Mali&SSSR Dupli projekat

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zmajevi su od kondora,krila su od zvezde.Izduvi su samogradnja,kabine su pavla.Stakla su KP kao i horizontalci.Trap i kutije trapa su od zvezde.Prerezani,izrivetirani.Boje su gunze i revell.Dekali i naoruzanje iz viskova.






























iguanac

Priznaj:
imao si saobraćajku i udario si neku babu koja sad leži u bolnici i čeka operaciju. Sudija ti je izrekao kućni pritvor i nanogicu i da sklopiš 50 krš maketa sa pozitivnim panelima, al da liče na nešto. Mislim, šta drugo čovek da pomisli kad kažeš "Zmajevi su od kondora,krila su od zvezde.Izduvi su samogradnja,kabine su pavla.Stakla su KP kao i horizontalci.Trap i kutije trapa su od zvezde.Prerezani,izrivetirani.Boje su gunze i revell.Dekali i naoruzanje iz viskova." i to sve puta 2!?! D:)
Svaka čast, i pošalji adresu, da ti metnemo turpiju u 'lebac!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

milan78

Odlicni radovi.Tebi ove nove makete UM sto izasle apsolutno ne trebaju. :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Odlicni su, posebno mi se svidja sovjetski :D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Fredi

 :bravo Isao si na avio otpad PRIZNAJ i sklepo samo da se vozi  ;D ;D ;D  odlicno ukloplopljeno  :super

M@rio

Dragane pa ovo je  :god :god :god...Ne znam, ali ja stvarno ne znam šta da ti kažem a da se ne ponavljam po ko zna koji put!!! Ovo mi se mnogo sviđa i ne znam koji mi je lepši (možda malo više rujka :love). Ja sam jednog kondora počeo odavno i imam ideju sličnu kao i ti, samo ću ja da koristim krila od R.V-ovih maketa.
Veliki pozdrav!!! :super :super :super
M@rio

Janjic

凸(¬‿¬)凸

dragan_mig31

Hvala vam drugari.

@iguanac pa sta da ti kazem :D jednostavno nevolim kad se neki krs baci u kantu.Bolje da ga uradim nego da cekam da izadje neka bolja maketa.

@mario i ja sam mislio da mu namontiram krila od RV ali sam odustao posto mora da se radi puno vise nego kod ove varijante.

djos & filip

Odlicani,
Frankestajn bi ti pozavideo na uklapanju razlicitih delova u skladnu celinu.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Gojko91


Vladimir

Ф89 НС