MiG-29 9.13 (18203) Trumpeter 1/72

Previous topic - Next topic

Gojko91

Ne tako dobra Trumpeterova maketa za rad, loše uklapanje polutki, donji deo je Trumpeter dao od MiG-29 (9.12) a gornji deo je 9.13, pa se baš ne uklapa dobro a pogotovo deo oko nosa. No, šta je tu je, maketa urađena kao poklon spomen sobi 101. LAE 'Vitezovi'.
Boje su Gunze. Kabina komplet odrađena.
Mogu reći da je Zvezdina 9,13 puno bolja i sve se top uklapa, ukratko, zaobiđite ovu Trumpeterovu maketu.   :caooo


















Vladimir

Lepo urađeno....mogle bi slike malo svetlije,probaj belu pozadinu.
Ф89 НС

Tomcat

Ne znam za uklapanje, ali si lepo uradio maketu
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milan78

Nije los uopste.Za kolekciju vrh.Lepo ja kazem Zvezda 9.13 jako dobra maketa.Ko voli neka iskuca rivete.Skoro dve makete za jedan Trump.  :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Gojko91


zaki

#5
Izgleda da sam ja ćorav kad ništa ne vidim na ovim deformisanim mutnim slikama niske rezolucije, a koje ste lajkovali.

Gojko91

   @zaki Kod mene se dobro vide, mada ima očigledno neki poblem kad drugi ne vide.

zaki

#7
Mutne u niskoj rezoluciji, kada kliknem na sliku ona se smanji na malu sličicu

edit
E sad se lepo vide

zivorad

Loše slike  :headbang :headbang :headbang      daj bolje...

Sandman

Meni se slike otvaraju u punoj veličini kad kliknem na njih unutar posta.
Forum pratim preko kompa, možda se na telefonu javlja ta anomalija, ali to nije onda do foruma nego do browsera na telefonu.

Inače, maketa je korektno sklopljena, samo su slike nešto tamnije i sa većim ISO brojem pa se zbog nedostatka svetlosti javlja šum koji malo ubija oštrinu detalja.
Gojko, probaj da fotkaš sa više lampi ili ako imaš eksterni blic možda, uperi ga ka plafonu da ti se svetlost odbije ka maketi.
Takođe, svetlija pozadina dosta pomaže.

Gojko91

Meni sad i preko telefona otvara normalno u punoj rezoluciji. Mora da je bio problem sa sajtom za fotografije. :caooo