1:72 Special Hobby Mirage F-1EQ

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Odlicna maketa za rad.Pravo uzivanje.Napravio sam je za bukvalno 4 dana.Jedini problem oko sklapanja pojavi se minimalno oko usisnika.Spoj trup nos je takodje glupo resen i pojavi se zazor od odprilike jedan MM.NIsta sto bi super lepak ne bi mogao da resi.Takodje mora se obratiti paznju prilikom sklapanja donje i gornje polutke krila.Donji delovi su malo deblji pa ne nalezu bas kako treba.To se smirglanjem lako sredi.Dodao sam pojase od trake i stirena,nisan od providne plastike i pitocev od igle.Boje su gunze i tamija.Dekali iz kutije.














Jovac

Maketu si ekstra odradio. Za maketu koja tog cenovnog ranga mora bolje uklapanje. A tvom radu svaka čast. Pozdrav.  :cheers :cheers :cheers

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

flanker

QuoteOdlicna maketa za rad.Pravo uzivanje.Napravio sam je za bukvalno 4 dana.Jedini problem oko sklapanja pojavi se minimalno oko usisnika.Spoj trup nos je takodje glupo resen i pojavi se zazor od odprilike jedan MM.NIsta sto bi super lepak ne bi mogao da resi.Takodje mora se obratiti paznju prilikom sklapanja donje i gornje polutke krila.Donji delovi su malo deblji pa ne nalezu bas kako treba.To se smirglanjem lako sredi.Dodao sam pojase od trake i stirena,nisan od providne plastike i pitocev od igle.Boje su gunze i tamija.Dekali iz kutije.

Ha ha pa Draganče kako je bre ova maketa uživanje za rad kada svaki važniji sastav ne pasuje!!?? ha ha
Lep je. Navodno su s njim i Matrom uspeli da obore F-14.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Odlican je, a ni boje ne deluju lose iako si se zalio na njih  ;D
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

djos & filip

Lepa maketa i interesantna opcija kamuflaze i dekala.
Bas si ga lepo uradio.
Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......